img
0
Обране

MikroTik

ROMSAT — партнер та офіційний дистриб'ютор латвійської компанії MikroTik в Україні.

Мережеве обладнання MikroTik

Mikrotik — один із лідерів по виробництву мережевого обладнання. Mikrotik вже понад 20 років пропонує клієнтам професійні мережеві рішення, що забезпечують стабільний доступ до Інтернету та широкі функціональні можливості.

Товари MikroTik користуються популярністю серед професійних адміністраторів. На їхній базі створюються широкосмугові бездротові мережі, домашні та офісні мережі.

Переваги мережевого обладнання MikroTik

Серед головних переваг продукції МікроТік:

  • Функціональність. Усе обладнання має широкий функціонал, не уступаючи іншим відомим виробникам. Mikrotik є найкращим у своєму ціновому сегменті.
  • Надійність і стабільність. Обладнання даної марки підтримує скриптову мову, отже дозволяє налаштувати адекватну реакцію на потенційні проблеми, автоматизувати роботу і звести до мінімуму необхідність втручання фахівця.
  • Уніфікація налаштування. На всіх маршрутизаторах використовується єдина RouterOS, яка однаково налаштовується на різних моделях обладнання;
  • Доступ до оновлень і документації. Усі оновлення OS доступні на сайті компанії та не вимагають авторизації для завантаження.

Популярні товари

Серед широкого асортименту товарів Mikrotik, представлених на сайті ROMSAT, найбільшою популярністю користуються роутери Mikrotik і точки доступу Mikrotik. Спеціально для них була розроблена операційна система RouterOS, яка має 6 рівнів ліцензії. Вона заснована на ядрі Linux, забезпечує підтримку практично всіх мережевих інтерфейсів, працює з чіпсетами Atheros і Prism. RouterOS підтримує всі сервіси та протоколи, які використовують сучасні провайдери: OSFP, BGP, VPLS/MPLS.

У ROMSAT ви можете купити обладнання Mikrotik за вигідною ціною. Окрім роутерів і точок доступу тут представлені комутатори, оптичні модулі, Wi-Fi антени та блоки живлення цієї марки.

Маєте питання чи пропозиції? Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами

Продукция MikroTik

Всього товарів: 143

Комутатор керований MikroTik CRS510-8XS-2XQ-IN Комутатор керований MikroTik CRS510-8XS-2XQ-IN
Код товару: 288371
В наявності