Модуль оптичний RCI SFP-2MM-1310-2 (1G, 2km, 2LC, Tx 1310nm)

код товару: 283059 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”
Ціна з ПДВ: 354,94 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис модуля RCI SFP-2MM-1310-2

Приймач SFP-2MM-1310-2 - це високопродуктивні, економічні модулі, що підтримують подвійну швидкість передавання даних 1,25 Гбіт/с / 1,0625 Гбіт/с і відстань передачі 2 км з MMF.

Приймач складається з трьох частин: лазерний передавач FP, фотодіод PIN, інтегрований з трансімпедансним передпідсилювачем (TIA) і блоком управління MCU. Всі модулі відповідають вимогам класу I з лазерної безпеки. Трансивери сумісні з SFP Multi-Source Agreement (MSA) і SFF8472.

Основні характеристики

  • Лазерний передавач FP і фотодетектор PIN
  • Подвійна швидкість передачі даних 1,25 Гбіт/с
  • Відстань передачі до 2 км на MMF 50 і 62,5/125 мкм
  • Сумісність з SFP MSA і SFF-8472 з дуплексним гніздом LC
  • Інтерфейс цифрового діагностичногомонітора
  • Дуже низький рівень електромагнітних завад і відмінний захист від електростатичного розряду
  • +3,3 В одиночний джерело живлення
  • Сумісність з RoHS
Робоча температура корпусу

  • Комерційний: від 0°C до + 70°C
  • Розширений: від -10°C до + 80°C
  • Промисловий: від -40°C до + 85°C

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”