Модуль оптичний RCI SFP-2MM-850-05 (SFP-2MM-850-05)

код товару: 283026 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис модуля RCI SFP-2MM-850-05

Приймачі SFP-2MM-850-05 - це високоефективні, економічно вигідні модулі, що підтримують швидкість передачі даних 1,25 Гбіт/с і відстань передачі 550 м з MMF.

Трансивер складається з трьох секцій: лазерний передавач VCSEL, фотодіод PIN, інтегрований з підсилювачем транс-імпедансу (TIA) та блоком управління MCU. Всі модулі відповідають вимогам безпеки лазерного класу I класу. Прийомопередавачі сумісні з Угодами про багатопотокові джерела SFP (MSA) та SFF-8472.

Основні характеристики

  • 850 нм лазер VCSEL і фотоприймач PIN
  • Швидкість передачі даних до 1,25 Гбіт/с
  • Сумісність з SFP MSA і SFF-8472 з дуплексним гніздом LC
  • Інтерфейс цифрового діагностичного монітора
  • Передача на 500 м з MMF 50/125 мкм
  • Передача 300 м з MMF 62,5/125 мкм
  • Дуже низький рівень електромагнітних завад і відмінний захист від електростатичного розряду
  • +3,3 В одиночний джерело живлення
  • Відповідає RoHS
Робоча температура корпусу

  • Комерційний: від 0°C до +70°C
  • Розширений: від -10°C до +80°C
  • Промисловий: від -40°C до +85°C

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”