Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0203B 1G, 3km, SC, Tx 1550nm

код товару: 281602 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”
Ціна з ПДВ: 197,68 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Optolink

Опис модуля Optolink SFP-WDM-SM-0203 A/B

Компактний оптичний приймач SFP-WDM-SM-0203 A/B використовується в оптичних мережах і телекомунікаціях для передачі даних. Служить для приєднання плати мережевого пристрою до оптоволокну. Підтримує можливість гарячої заміни, сумісний з усім обладнанням мають слоти SFP.

Довжина хвилі роботи

  • Optolink SFP-WDM-SM-0203A - лазера 1310 нм, приймача 1550 нм
  • Optolink SFP-WDM-SM-0203B - лазера 1550 нм, приймача 1310 нм
Принцип роботи SFP WDM модуля

Принцип работы SFP WDM модуля

Область застосування

  • Gigabit Ethernet 1000Base-LX
  • ATM
  • SONT/SDH/PDH
  • FDDI
  • Fiber Channel
Основні характеристики

  • Максимальна довжина одноволоконного одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 3 км
  • Робоча температура: 0 ~ 70°C
  • Напруга живлення: +3.3 V
  • Роз'єм для оптичного кабелю: SC
  • Підтримує функцію DDMI (Digital Diagnostic Monitoring interface)
Клас безпеки: 1-й, відповідає Multi-source Agreement (MSA).

Основні характеристики

  • Форм-фактор: SFP
  • Тип роз'ємів: 1xSC
  • Тип випромінювача: FP (лазер з резонатором Фабрі-Перо)
  • Кількість використовуваних волокон: 1
  • Тип волокна: SМ, 9/125 μm
  • Відстань передачі даних, км: 3
  • Швидкість передачі даних, Гбіт/с: 1
  • Гаряча заміна: Так
  • RoHS: Так
  • Живлення, В: 3,3
  • Діапазон температур, °C: Експлуатація від 0 до +70
  • Габарити виробу, ШxВxГ, (мм): 13,4x11,0x64,0
  • Упаковка: Блістерна x 10 шт.
  • Гарантія: 1 рік
Робоча довжина хвилі, нм

  • SFP-WDM-SM-0203A: Tx:1310/Rx:1550
  • SFP-WDM-SM-0203B: Tx:1550/Rx:1310

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”