Optolink

Optolink – виробник професійного обладнання для побудови оптоволоконних мереж. Ми виробляємо наші продукти виключно на потужностях провідних заводів Китаю, що дозволяє гарантувати високу якість виготовлення і зберігати мінімальну ціну.

Наша місія - виробництво доступного устаткування для побудови високошвидкісних телекомунікаційних мереж.

Наша Візія - високошвидкісний доступ до інформації в кожен будинок.

Ми впевнено тримаємо лідерство в сфері виробництва обладнання для пасивних оптичних мереж, так як перебуваємо в постійному пошуку можливостей і рішень.

Прогноз Technavio по зростанню світового ринку пасивних оптичних мереж на 2018-2022р. - середньорічне зростання PON становитиме більше 19%.
Global Passive Optical Network Market 2018-2022

Асортимент товарів Optolink допоможемо вашому бізнесу зростати і розвиватися

  • оптичний кабель
  • оптичні бокси, розетки, муфти і аксесуари
  • абонентські пристрої ONU
  • оптичні модулі SFP
  • сплітери

РОМСАТ - ексклюзивний представник Optolink в Україні.

icon-sert Ексклюзивний представник

Маєте питання чи пропозиції?
Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами


Продукція Optolink

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0203A 1G, 3km, SC, Tx 1310nm

Рейтинг

Оптичний подільник Optolink PLC (LGX) 1x4-SC/UPC

Рейтинг

Подільник оптичний Optolink USM-1/4-PLC2,0-4SC/UPC-AT (PLC (USM) 1x4-SC/UPC)

Рейтинг

Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/UPC-0,9 мм-1,0 м (G.657A)

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0203B 1G, 3km, SC, Tx 1550nm

Рейтинг

Оптичний подільник Optolink PLC (LGX) 1x8-SC/UPC

Рейтинг

Подільник оптичний Optolink USM-1/8-PLC2,0-8SC/UPC- AT (PLC (USM) 1x8-SC/UPC)

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0220AD 1G, 20km, SC, Tx 1310nm

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-20D 10G, 20km, LC, Tx 1270nm

Рейтинг

Оптичний подільник Optolink PLC (LGX) 1x16-SC/UPC

Рейтинг

Подільник оптичний OptoLink USM-1/4-PLC 2,0-4SC/APC-AT (PLC (USM) 1x4-SC/APC)

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0220BD 1G, 20km, SC, Tx 1550nm

Рейтинг

Подільник оптичний Optolink USM-1/8-PLC2,0-8SC/APC- AT (PLC (USM) 1x8-SC/APC)

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-20D 10G, 20km, LC, Tx 1330nm

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-40D 10G, 40km, LC, Tx 1270nm

Рейтинг

Оптичний подільник Optolink PLC (LGX) 1x4-SC/АPC

Рейтинг

loadMore

Завантажити ще

1 2 3 4 5

Бути нашим партнером - вигідно!

Бажаєте стати нашим партнером? Заповніть просту форму, ми розглянемо її та дамо Вам відповідь найближчим часом