Медіаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20B (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case)

код товару: 281612 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Ethernet обладнання”
Ціна з ПДВ: 170,70 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Optolink

Опис моделі Optolink M1-FE-20B

Optolink M1-FE-20B - це медіаконвертер що служить для перетворення електричних сигналів 10Base-T і 100Base-TX Ethernet в світлові, стандарту 100Base-FX.

Пристрій підтримує технологію WDM, що дозволяє передавати і отримувати сигнали по одному оптичному волокну на відтстань до 20 км.

Призначен для вікористання з одномодовим оптичним кабелем, під'єднуваним через роз'єм типу SC.

Optolink M1-FE-20B - працює на довжинах хвиль 1550 нм (передавання) та 1310 нм (отримання).
Сумісний з Optolink M1-FE-20A, та модулями SFP 1G 1310 нм до 20км.

Порти:

  • Кількість портів: 2
  • Ethernet 10/100Base-TX (RJ45) - 1 шт.
  • 100Base-FX (SC conector) - 1 шт.

Основні характеристики

  • Швидкість передачі даних
  • Вита пара 10/100 Full./Half Duplex
  • Ооптичне волокно 100Mbps
  • Тип волокна: Singlemode
  • Тип конектора: SC
  • Довжина хвилі: Tx 1550/1310 нм
  • Протяжність передачі: до 20 км
  • Порти: SC/RJ-45
  • Підтримка WDM
  • LED індикатори
  • PWR
  • Зовнішній адаптер живлення: DC 5V/1A
  • Розміри (W x D x H) 26 x 70 x 97 мм   

 Умови експлуатації: 

  • Температура: від 0 до +50 градусів С
  • Вологість: від 5 до 90% (без утворення конденсату)
  • Гарантія 1 рік

Переглянуті товари

Інше в розділі “Ethernet обладнання”