Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране
4.8 3.9 5 24

Оптичний модуль Ubiquiti UFiber Instant SFP, Single Mode, 1310/1490, 20 км, XPON, APC (UF-Instant)

  • Деталі
  • Характеристики

код товару: 288058

Немає в наявності

0

Ціна з ПДВ:

1 504,00 грн

Основні характеристики

  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: Ubiquiti

UF-Instant - це модуль GPON SFP з одним роз'ємом SC і призначений для Ubiquiti EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch і USG або для продуктів UF-AE та F-POE-G2. Модуль працюватиме на відстані 20 км і зможе взаємодіяти з блоком OLT з асиметричною швидкістю завантаження 2,4 Гбіт / с та завантаження 1,2 Гбіт/с.
Формат: SFP
Для типу кабелю: одномодовий
Швидкість передачі: 2,488 / 1,244 Гбіт / с
Довжина хвилі - Tx / Rx [нм]: 1310/1490
Відстань [км]: 20
Тип перекладу: XPON
Тип полірування: APC
Оптичні роз'єми: (1) SC
DDMI - діагностика: Так