Модуль оптичний Picotel GPON ONU SFP APC (class B+, 20km, 2,5Gbps, SC/APC, TX1310nm)

код товару: 560309 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 1 451,32 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Picotel

Опис моделі Picotel GPON ONU SFP APC

Абонентський термінал GPON, виконаний у форм-факторі SFP модуля. Призначений для установки в комутатори Ethernet, бездротові точки доступу, маршрутизатори та інші CPE пристрої обладнані SFP портом.

GPON ONU SFP без проблем інтегрується в GPON OMCI стек і повністю сумісний зі стандартами ITU-T G.984 і G.988. Пристрій має функції цифрової діагностики (DDM).

Основні характеристики

  • Технологія: GPON 
  • Довжина хвилі передавача: 1310 nm 
  • Довжина хвилі приймача: 1490 nm 
  • Форм-фактор: SFP (Small Form-factor Pluggable) 
  • Оптичний роз'єм: SC/APC 
  • Швидкість передачі (TX): 1,25 Gbps 
  • Швидкiсть прийому (RX): 2,5 Gbps

Переглянуті товари