SFP+ 10G

Применить фильтры
Всего товаров: 29
  • SFP+ 10G - 1 - romsat.ua
  • SFP+ 10G - 2 - romsat.ua
  • SFP+ 10G - 3 - romsat.ua
  • SFP+ 10G - 4 - romsat.ua

1 2 34 5

Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm)

283001

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm)

283012

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm)

283024

Рейтинг

Модуль оптичний SFP+-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm)

283025

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm)

283013

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm)

283014

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm)

281608

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm)

281609

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm)

281621

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm)

281620

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm)

281622

Рейтинг

Модуль оптичний SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm)

280460

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm)

283040

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm)

283041

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ZR (10G, 80km, 2LC, Tx 1550nm)

283032

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm)

281607

Рейтинг

Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м)

280533

Рейтинг

Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м)

280549

Рейтинг

Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м)

283115

Рейтинг

Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+, Single Mode, 10 Gbps, 1270/1330, 1330/1270 nm, 10 км

288064

Рейтинг

Кабель прямого подключения SFP+ MikroTik 3 м (S+DA0003)

288279

Рейтинг

Інтерфейсний модуль MikroTik S+31DLC10D (Одномодовий 10G, 10 км, 1310nm)

288330

Рейтинг

Модуль мідний Ubiquiti 10G Copper Module (SFP+, Metallic, 1 Gbps, 10 Gbps, 100 м)

288082

Рейтинг

loadMore

Загрузить еще

1 2