img
0
Обране

Дротові маршрутизатори

Всього товарів: 36

Маршрутизатори

Сьогодні ринок пропонує широкий асортимент маршрутизаторів, які здатні задовольнити потреби як маленької квартири, так і великого офісу. Важливо серед різноманіття моделей вибрати варіант, який повністю відповідатиме вашим потребам, тож перед тим, як купити маршрутизатор, слід ознайомитися з основними характеристиками та особливостями різних видів пристроїв. 

Що таке маршрутизатори?

Безпровідний маршрутизатор або роутер — пристрій, який забезпечує стабільний безпровідний доступ до Інтернету для декількох гаджетів одночасно. Компактний прилад створює комп’ютерну мережу без участі провайдера, адже самостійно здійснює маршрутизацію трафіка між всіма одиницями мережі. Роутер здатний забезпечити доступ до Інтернету для великої кількості людей та позбавити приміщення численних дротів, необхідних для звичайного підключення. 

Bиди мapшpyтизaтopoв залежно від методів підключення до мережі

На ринку представлено два типи мережевих маршрутизаторів:

  • Провідні. Такі пристрої втрачають популярність, адже підключення до мережі у них здійснюється за допомогою кабеля.

  • Безпровідні. Безпровідні маршрутизатори — уже звичні для нас Wi-Fi роутери, які стали невід’ємною частиною кожного офісу та квартири. 

Як вибрати маршрутизатор?

Перш за все, необхідно визначити завдання та цілі, які повинен виконувати пристрій. Якщо вам потрібно організувати доступ для маленької кількості користувачів у квартирі, достатньо буде моделі з невеликою потужністю, якщо ж ви плануєте організувати доступ для великої сім’ї або ж медіасервісу, доведеться розглядати більш дорогий та потужний маршрутизатор.

Характеристики, на які першочергово слід звернути увагу:

  • Модуль Wi-Fi. Пристрої без видимих антен й з оригінальним та незвичайним дизайном завоювали популярність серед користувачів. Проте фахівці зазначають, що такі моделі з вбудованими антенами мають низький коефіцієнт посилення, тож краще зупинити вибір на звичних пристроях з кількома антенами. Такі пристрої не лише забезпать більш високу швидкість передачі даних, але й у випадку поломки, на відміну від моделей з вбудованими антенами, підлягатимуть ремонту. Також не менш важливо взяти до уваги підтримувані стандарти Wi-Fi.

  • Апаратна начинка та швидкість Wi-Fi. Недорогі моделі можуть не відповідати тарифному плану вашого провайдера. Щоб уникнути проблеми зниження швидкості, важливо, аби швидкість  Wi-Fi не була меншою за швидкість Інтернету. Якщо ви розглядаєте можливість підключення гігабітного Інтернету, слід одразу купувати гігабітний маршрутизатор 1 Гбіт.

  • Потужність. Зазвичай показники потужності у недорогих моделей коливаються в межах 17 дБм. Цього вистачить для подолання максимум 2-ох стін у приміщенні. Для однокімнатної квартири такої потужності буде достатньо, проте для приміщень з більшою площею та, відповідно, більшою кількістю стін, рекомендовано розглядати більш потужні варіанти. 

  • Тип WAN-порту. Щоб зрозуміти, який WAN-порт вам потрібен, потрібно дізнатися, який тип підключення пропонує вибраний вами провайдер (ADSL, Ethernet або GPON).

  • Частотний діапазон. Найчастіше роутери для домашнього використання підтримують два діапазони і називаються дводіапазоними роутерами (2,4 ГГц та 5 ГГц).

  • Кількість LAN-портів. Якщо ви не плануєте підключати до роутера велику кількість стаціонарної техніки, звісно ж, немає сенсу переплачувати за, для прикладу, маршрутизатор на 8 портів. 

  • Програмний функціонал та додаткові функції. Існує декілька протоколів доступу, серед яких важливо вибрати оптимальний для вас. Розробники безперервно працюють над покращенням функціоналу, тож в нових моделях з'являються додаткові корисні функції, такі як підтримання IPTV, принт-сервіс, наявність USB-портів тощо. Якщо додатковими функціями ви користуватися не плануєте, то переплачувати за таку модель, звісно ж, не варто. Тим паче, на ринку знайдеться модель з аналогічними параметрами та базовими функціями, яка коштуватиме значно дешевше. 

  • Виробник. У виборі надійного маршрутизатора для офісу та дому слід надати перевагу перевіреним компаніям, які протягом багатьох років займають впевнене місце на ринку та гарантують безкомпромісну якість своєї продукції. 

Який маршрутизатор вибрати?

Під час вибору маршрутизатора для мережі Wi-Fi важливо керуватися двома факторами: ваші потреби та бюджет. Якщо вам потрібен пристрій для однокімнатної квартири з тонкими стінами, то бюджетного варіанту з базовим функціоналом буде більш ніж достатньо. Проте якщо ви живете у трикімнатній квартирі з бетонними стінами або ж вибираєте роутер для приватного будинку, звісно ж, слід подумати про більш потужну модель. Обов’язково потрібно врахувати кількість користувачів та пристроїв, яким необхідне підключення для Інтернету. Фахівці рекомендують вибирати варіант, який пропонує дещо більшу кількість підключень пристроїв, ніж вам наразі потрібна. По-перше, це забезпечить максимальну ефективність роботи пристрою. По-друге, в сучасному світі все більше виробників представляють новітні моделі різноманітної техніки з підключенням до Інтернету для дистанційного управління. Поява такої техніки збільшуватиме навантаження на ваш маршрутизатор. Тому краще передбачити можливість таких оновлень завчасно.

У кожній ціновій категорії є безліч моделей, які здатні задовольнити потреби навіть найбільш вибагливих користувачів. Якщо самостійно вибрати роутер все ж таки складно, можна звернутися за консультацією до спеціалістів.

Найкращі виробники маршрутизаторів

Аби назавжди забути про проблеми зі з’єднанням та швидкістю передачі даних, варто не лише вибирати підключення Інтернету від надійного провайдера, але й роутери від перевірених виробників, таких як ТP-Link, Asus, D-Link, TENDA тощо. Наприклад, маршрутизатори MikroTik протягом багатьох років демонструє надійність та стабільно високі показники ефективності роботи. Не рекомендуємо вибирати аналоги китайських виробників, навіть якщо характеристики помітно перевищують моделі відомих виробників. 

Купити маршрутизатор в Україні за вигідними цінами можна в інтернет-магазині ROMSAT, який протягом багатьох років пропонує найвигідніші ціни в Києві та Україні на роутери та інше телекомунікаційне обладнання. В магазині ви знайдете найбільший вибір техніки на будь-який смак та бюджет й зможете придбати цікаві вам моделі як в роздріб, так і оптом. 

4.8 86
Маршрутизатор MikroTik RB1100AHx4 AL21400 Cortex A15, 1 GB. 13 x Gbit (RB1100x4) Маршрутизатор MikroTik RB1100AHx4 AL21400 Cortex A15, 1 GB. 13 x Gbit (RB1100x4)
Код товару: 288381
Очікується через 2 тижня
4.8 26

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати маршрутизатор?

Для вибору маршрутизатора необхідно визначити завдання, які він повинен виконувати, а також звернути увагу на такі його характеристики й функціонал. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!

☝ Де купити роутер в Києві?

Ви можете купити роутер оптом і в роздріб в Києві в компанії компанії Ромсат, постачальника мережевого обладнання найкращих світових виробників. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.

✔️ Скільки коштує роутер?

Вартість роутера залежить від потужності пристрою і його функціоналу, а також від репутації виробника. Звертайтеся за експертною консультацією до наших менеджерів, щоб вибрати оптимальний варіант під свої потреби.