МАКС-ПР удлинитель радиоканальный Макс-ПР (МАКС-ПР удлинитель радиоканальный)

код товара: 720241 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Другое в разделе “Охоронні та пожежні сигналізації”

Хотите знать условия оптовых закупок? Оставьте заявку и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: Україна

Опис подовжувача МАКС-ПР

МАКС-ПР - це сучасний радіоретранслятор відомого виробника ITV, працюючий для збільшення відстані радіозв'язку між бездротовими пристроями типу КС і приладом приймально-контрольним охоронно-пожежним (ППКОП) із серії МАКС. Подовжувач володіє виделкою, яка для електропостачання вставляється в силову розетку. У разі зникнення живлення, є вбудований літій-полімерний акумулятор, який дозволяє функціонувати пристрою близько 72 годин.

Допускається до обслуговування безліч датчиків для обміну інформацією з приладом по каналу радіозв'язку на частоті 868-868.6 МГц за допомогою вбудованого модему. Важлива перевага наведеної моделі - це можливість функціонувати в радіомережі, не використовуючи проводів.

Для роботи спочатку необхідно провести реєстрацію ретранслятора в ППК, яка виконується за допомогою спеціальної кнопки. Процес реєстрації відобразить світлова індикація. Триколірний індикатор також покаже стан заряду АКБ і рівень трансляції сигналу. Корпус компактних розмірів з білого пластику має тамперний захист.

Просмотренные товары

Другое в разделе “Охоронні та пожежні сигналізації”