Микшерный усилитель мощности BOSCH PLE-2MA240-EU (с функцией приоритета, 240 Вт, 2 зоны)

код товара: 731531 В наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 36 003,90 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: BOSCH

Опис підсилювача BOSCH PLE-2MA240-EU

Мікшируючі підсилювачі PLE-2MA240-EU серії Plena є високопродуктивні професійні системи гучного оповіщення з найсучаснішими функціями. Простота використання цих підсилювачів відображає важливий принцип: складність властива конструкції і не відбивається на зручності використання техніки. За допомогою цього підсилювача домогтися високої чіткості оголошення або хорошого відтворення музики так само легко, як включити радіоприймач. Підсилювач також доступний за ціною, зберігши такі функції як приглушення, пріоритет і гнучкість.

Для всіх мікрофонних/лінійних входів можна вибрати рівень чутливості для мікрофона або для лінії. Виконується балансування входів, але входи можуть використовуватися і без балансування. Можна включити фантомне джерело живлення для подачі живлення на конденсаторні мікрофони.

Вхідні канали 1 і 2 можуть отримувати пріоритет над усіма мікрофонними і музичними входами:
• Вхід 1 активується замиканням контакту при натисканні кнопки функції PTT ("натисни і говори"). Можна налаштувати включення двотонального звукового сигналу перед оголошенням.
• Вхід 2 може включатися автоматично при подачі на нього сигналу, тобто якщо хтось говорить в мікрофон (активація VOX).

Якщо пріоритет налаштований для одного або обох входів, величину загасання (зниження) сигналу на входах типу "тюльпан" можна задати в межах від -2 дБ (невелике загасання) до -∞ дБ (відключення звуку). Вхідні канали 1 і 2 також оснащені мовними фільтрами для поліпшення чіткості оголошень.

Просмотренные товары