Мышь проводная игровая Marvo G932 +G20 (ковер для мыши в комплекте)

код товара: 332021 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 0,00 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: Marvo

Опис комплекту Marvo G932+G20


Миша Marvo G932

Миша дротова Marvo G932 має стильний дизайн. При її створенні зовнішньому вигляду приділялася підвищена увага. Ви оціните неповторне оформлення, мишка впишеться в робочий стіл.

Модель Marvo G932 оснащується різнокольоровою підсвіткою. Вона покращує дизайн виробу і ефектно виглядає в темний час доби. Підключення мишки відбувається через кабель з довжиною 1.8 метра. Для з'єднання з комп'ютером використовується роз'єм USB.

Корпус мишки виконаний з міцного пластику. Він володіє матовою поверхнею, на виробі практично непомітні невеликі забруднення. Модель створена для правої руки, вона має ергономічні форми і зручно лежить в долоні.

Виробник поставив оптичний світлодіодний сенсор Avago 3050. Максимальна роздільна здатність - 4000 dpi. Присутня можливість відрегулювати цей параметр з урахуванням особливостей ігрового процесу. Частота опитування - 1000 Гц, переміщення мишки визначається відразу ж.

Загальна кількість кнопок - шість штук. Додаткові клавіші дозволяють виконувати дії вперед або назад, перемикати роздільну здатність. Також передбачена можливість програмування.


Килимок Marvo G20

Поверхня коврика для миші G20 розроблена для оптимізованої точності відстеження як для оптичних, так і для лазерних датчиків.

Висока щільність текстури килимка підвищує комфорт і гарантує гладке, стабільне ковзання.

Просмотренные товары