Мышь проводная игровая Marvo M420

код товара: 332030 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 0,00 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: Marvo

Опис миші Marvo M420

Ігрова миша Marvo M420 створювалася з прицілом на тих гравців, хто хоче отримати максимум від улюблених ігор. У серці миші Marvo M420 знаходиться оптичний сенсор SPCP 704, здатний видавати 3200 dpi, а для любителів мати перевагу в мишу вбудована функція «подвійного кліка», яка дозволяє за один раз здійснювати два постріли.

Агресивний дизайн Marvo M420 і згадана функція «подвійного кліка» сприяють максимально ефективній і продуктивній грі. Миша має прогумовану вставку над майданчиком для великого пальця правої руки, що дозволяє руці не тільки менше втомлюватися, але не втрачати контроль над мишею. Всі сім кнопок миші Marvo M420 розташовані так, щоб в розпал гри до них можна б було легко дотягнутися, не відчуваючи дискомфорт.

Для естетичного комфорту миша Marvo M420 комплектується помірно-яскравою 4-х кольоровою підсвіткою, за допомогою якої мишу можна налаштовувати за власним бажанням і настроєм.

Для любителів мати повний контроль над усіма гаджетами, в комплект входить спеціалізований драйвер, здатний проводити тонке налаштування підсвічування миші.

Просмотренные товары