Набор вызывной станции BOSCH PVA-CSK (PAVIRO)

код товара: 732368 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 38 153,52 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: BOSCH

Опис набору BOSCH PVA-CSK

Набір для викличної станції PVA-CSK є платою викличної станції для системи PAVIRO. Друкована плата дозволяє встановити викличну станцію спеціалізованого застосування, наприклад, викличну станцію пожежної частини. Набір для викличної станції розроблений на базі викличної станції, але оптимізований для спрощення адаптації до різних областей застосування. Крім звичайного мікрофона на гнучкій шиї, який пропонується з пристроєм PVA-15CST, до цієї системи також можна підключити динамічний ТРИВОЖНИЙ мікрофон, такий як DBB 9081. Набір для викличної станції обладнаний РК-дисплеєм з підсвічуванням (122 x 32 пікселів).

Управління викличною станцією здійснюється за допомогою процесора з розширеними функціями контролю. Система контролю ліній передачі звуку і шини CAN розпізнає будь-які розриви або короткі замикання і повідомляє про них користувачеві.

Виклична станція системи PAVIRO швидко і легко налаштовується за допомогою програмного забезпечення IRIS-Net. Діалоговий графічний інтерфейс дозволяє користувачеві без труда налаштувати функції кнопок, пріоритетів, параметрів і т.д.

Просмотренные товары