Оптический Делитель Optolink PLC 1x2-SC/UPC 0,9 ​​мм-1,0 м (G.657A)

код товара: 581348 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 116,94 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: Optolink

Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/UPC призначений для розподілу оптичного сигналу в пасивних оптичних мережах PON. 

Планарні подільники (PLC) виготовляються з використанням плівкових технологій на спеціальній підкладці, до торців якої приєднуються стрічкові оптичні волокна. 

Використання планарних подільників дозволяє використовувати безперервний діапазон довжин хвиль від 1260 нм до 1650 нм. 

PLC - подільники мають найкращі технічні характеристики, відрізняються від FBT більш високою надійністю під час експлуатації. 

Розгалужувачі в корпусі ABS поставляются з оптичними роз’ємами SC/UPC або SC/APC. 

Виводи – 2,0 мм.

Просмотренные товары