Оптический Делитель Optolink PLC (ABS) 1x8-SC/UPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A) (PLC (ABS) 1x8-SC/UPC-2,0 мм-1,0 м (G.

код товара: 581370 В наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 192,27 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: Optolink

Призначені для розподілу оптичного сигналу в пасивних оптичних мережах PON.

Планарні подільники (PLC) виготовляються з використанням плівкових технологій на спеціальній підкладці, до торців якої приєднуються стрічкові оптичні волокна. 

Використання планарних подільників дозволяє використовувати безперервний діапазон довжин хвиль від 1260 нм до 1650 нм. 

PLC - подільники мають найкращі технічні характеристики, відрізняються від FBT більш високою надійністю під час експлуатації. 

Розгалужувачі в корпусі ABS поставляются з оптичними роз’ємами SC/UPC або SC/APC. 

Виводи – 2,0 мм.

Просмотренные товары