Патчкорд оптический Optolink FTTH SC/UPC-SC/UPC, 3mm, 35m (G.657A), LSZH, white

код товара: 581494 В наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 130,30 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: Optolink

Призначені для використання в мережах FTTH, в умовах інсталяції з малими радіусами. В кабелях використовується одномодовое волокно стандарта G.657A, що допускає багаточисленні перегини з радіусом 15 мм. Оболонка виготовлена з малодимного, не виділяючого галогенів LSZH матеріалу.Зовнішній діаметр - 2,8 мм. Додаткової стійкості до розтягування в структурі кабеля передбачені підсилюючі арамідні нитки. Шнури розфасовані в поліетиленові упаковки по одній штуці.

Просмотренные товары