Усилитель мощности BOSCH PLE-1P120-EU (120 Вт)

код товара: 799712 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 17 583,30 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: BOSCH

Опис підсилювача BOSCH PLE-1P120-EU

PLE-1P120-EU - це потужний, автоматично налаштовуваний, економічний підсилювач потужності, що надає 120 Вт для постійної напруги або навантажень 8 Ом. Володіючи якістю і захистом преміум-класу, вони пропонують основні функціональні можливості за бюджетною ціною. Дані підсилювачі пропонують лінійний вхід 1 В і 100 В, а також вихід 70 В, 100 В і 8 Ом. Їх можна використовувати для підвищення потужності мікшуючих підсилювачів серії PLE або комбінувати з мікшером PLE-10M2-EU. Вони застосовуються скрізь, де потрібно більше потужності в існуючій лінії 100 В, або коли надається сигнал рівня лінії.

Підсилювач має захист від перевантаження і короткого замикання. Від випадкового перевантаження підсилювач захищений обмежувачем. Вентилятор з контролем температури забезпечує належне охолодження, не створюючи акустичного шуму на більш низьких рівнях вихідних сигналів. Пристрій може працювати як від мережі, так і від резервної батареї на 24 В, при цьому перемикання між режимами живлення відбувається автоматично. Підсилювач також оснащений зарядним пристроєм для зарядки підключеної батареї.

У даної системи є симетричний вхід і наскрізний канал. Це полегшує підключення декількох підсилювачів. Вторинний вхід - це лінійний вхід 100 В для підключення підсилювача до лінії гучномовця на 100 В, щоб збільшити вихідну потужність у віддалених місцях розташування. Елементи регулювання посилення і рівня гучності розташовані на задній панелі пристрою, що дозволяє уникнути випадкової зміни налаштувань. Вихідний рівень відображається на вимірювальному приладі у вигляді планки світлодіодів. В підсилювачі вбудований вихід на 70 В або 100 В для акустичних систем постійної напруги і вихід з низьким опором для динаміків з навантаженням 8 Ом.

Просмотренные товары