Усилитель мощности BOSCH PRS-2P250 (2X250 Вт)

код товара: 731592 В наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 131 651,47 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: BOSCH

Опис підсилювача BOSCH PRS-2P250

У лінійку пристроїв Bosch Praesideo входять підсилювачі потужності декількох типів: PRS-1P500, PRS-2P250, PRS-4P125, LBB 4428/10. Вони розрізняються кількістю каналів підсилювача: один, два, чотири і вісім. Загальна номінальна потужність всіх підсилювачів складає 500 Вт.

За допомогою перемичок можна вибрати вихідну напругу підсилювача 100 В, 70 В і 50 В. Вони мають функції виявлення короткого замикання і замикання на землю і можуть генерувати власний контрольний сигнал для моніторингу.

Підсилювачі потужності приймають вхідні сигнали по шині Praesideo. Вони мають також два допоміжних аудіовхода для локальних аудіосигналів. Вісім керуючих входів вільно програмуються на виконання системних дій; цим входам можуть призначатися пріоритети. Кожен керуючий вхід може контролювати підключений кабель на предмет обриву або короткого замикання. Керуючі виходи вільно програмуються на повідомлення про несправності і дії за викликом.

Дисплей (2 рядки по 16 символів) і поворотно-нажимна кнопка дозволяють отримувати інформацію про локальний стан. При використанні режиму моніторингу аудіо, на дисплеї відображається рівень гучності. Аудіо сигнал може контролюватися за допомогою навушників.

Пристрої здійснюють самоконтроль і постійно передають інформацію про свій стан мережевого контроллера. Вони підтримують топологію однієї системної лінії або топологію резервованого кільця. Підсилювачі мають можливість перемикання на резервний підсилювач. Реле перемикання вбудовані в пристроях. Підсилювачі мають вхід для резервного джерела живлення 48 В пост. струму.

Цифрова обробка аудіосигналу підтримує три секції параметричного еквалайзера і дві секції еквалайзера з фільтрами плавного підйому і спаду на кожен канал з настроюваною затримкою аудіо сигналу.

Просмотренные товары