Станция вызова BOSCH LBB4430/00 (PRAESIDEO)

код товара: 799160 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)

Хотите знать условия оптовых закупок? Оставьте заявку и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: BOSCH

Опис станції BOSCH LBB4430/00

Станція передачі оголошень має кардіоідний контрольований мікрофон на вигнутій стійці, що забезпечує хорошу розбірливість мови. Обмежувач і мовний фільтр покращують розбірливість і перешкоджають відсікання аудіосигналу. Станція має регулятор гучності контрольного гучномовця і гарнітури. При відтворенні звукового сигналу або заздалегідь записаного повідомлення активується гучномовець станції. При підключенні гарнітури гучномовець і мікрофон станції відключаються. Станція передачі оголошень має свій власний процесор цифрової обробки сигналу і здатна до перетворення аналогового аудіосигналу в цифровий і навпаки. Обробка аудіосигналу включає в себе регулювання чутливості, обмеження і параметричне вирівнювання.

До станції можна підключити до 16 клавіатур через послідовний канал зв'язку. Станція забезпечує клавіатури живленням. Кнопка включення мікрофона може бути налаштована на миттєвий або фіксований режим. Станції передачі оголошень може бути призначено до 224 пріоритетів. Всі налаштування здійснюються через мережевий контролер Praesideo.

Станція повністю контролюється і відповідає стандартам IEC 60849. станція підтримує відмовостійку роботу. Навіть в разі відмови мережевого контролера Praesideo станція здатна передавати екстрені оголошення.

Просмотренные товары