Видеокамера Ubiquiti UniFi Video Camera G3 PRO (1080p Full HD, 3-9 мм, f/1.2-f/2.1, Sony IMX290, 1/2.8 ")

код товара: 288087 В наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 9 365,80 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: Ubiquiti

Опис відеокамери Ubiquiti UniFi Video Camera G3 PRO

UniFi Video Camera G3 Pro (UVC-G3-PRO) - універсальна IP камера, призначена для цілодобового контролю обстановки в будь-яких приміщеннях, незалежно від наявності або відсутності додаткових джерел світла. Відмінністю новинки є вбудована система триразового оптичного зума, що забезпечує максимальну детальність.

Камера отримала високоякісну матрицю Sony IMX290 типорозміру 1/2.8. Слід зазначити, що дана матриця є однією з найуспішніших в лінійці матриць Sony, призначених для камер відеоспостереження. Матриця забезпечує досить низький рівень шуму завдяки використанню схеми DOL, при якій підсумовуються кілька послідовних кадрів, що дає ефект подібний збільшеною витримки, але без змазування зображення за рахунок ефективних програмних алгоритмів обробки.

UniFi Video Camera G3 Pro оснащена новим об'єктивом, який має трёхратний оптичний зум, що дозволяє при необхідності наблизити потрібний об'єкт без втрати здатності зображення, яке неминуче при цифровому збільшенні. Фокусна відстань об'єктива EFL (ЕФР) становить 3-9 мм, значення діафрагми змінюються в межах від ƒ / 1.2 до ƒ / 2.1.

Камера зібрана у всепогодному корпусі, який надійно захищає електроніку і оптику пристрою від попадання вологи і пилу, маючи захист рівня IP 67. Допустимий діапазон для використання UniFi Video Camera G3 PRO складає від - 20 градусів до +50 градусів, що дозволяє використовувати камеру як в неопалюваних ангарах, так і поза приміщеннями (бажано використання козирка).

Завдяки наявності інтегрованої інфрачервоного підсвічування UVC-G3-PRO забезпечує ефективний контроль того, що відбувається в кадрі навіть вночі, при відсутності джерел світла. Вбудований мікрофон в свою чергу забезпечує аудіотрансляцію відбувається, що може бути дуже цінно для повноцінного відновлення суті записаних подій. Харчування UniFi Video Camera G3 Pro організовано з використанням схеми 802.3af/802.3at PoE, і здійснюється по кручений парі спільно з передачею даних.

UniFi Video Camera G3 Pro є кращим вибором, коли є необхідність максимально детального контролю, що відбувається, в тому числі в умовах поганої освітленості, перепадах температур і можливості попадання на камер атмосферних опадів.

Просмотренные товары