Вызывающая станция BOSCH LBB1956/00 (PLENA VAS)

код товара: 730954 В наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 14 010,82 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: BOSCH

Опис станції BOSCH LBB1956/00

Станція передачі оголошень системи Bosch Plena являє собою елегантну високоякісну станцію для передачі оголошень з надійною металевою підставкою, на якій кріпиться односпрямований конденсаторний мікрофон на гнучкій ніжці. Цей пристрій призначений для передачі оголошень в обраній зоні (від однієї до шести і в усі зони) в системах голосового оповіщення Plena Voice Alarm System. Пристрій може бути встановлено як на поверхню столу, так і на рівні. Клавіатура Plena Voice Alarm (LBB 1957/00) являє собою пристрій розширення для додавання семи додаткових кнопок.

Кожна станція передачі оголошень підтримує вибір шести зон. Кількість обираних зон або зональних груп може бути збільшено при підключенні клавіатури розширення станції передачі оголошень (LBB 1957/00). Можна підключити до восьми додаткових клавіатур, кожна з яких має сім кнопок вибору зон або зональних груп. Станція передачі оголошень має регульоване посилення, мовний фільтр і обмежувач для поліпшення розбірливості мови. Станція передачі оголошень має симетричний лінійний вихід і може бути встановлена ​​на відстані до 1000 м від контролера з використанням подовжувальних кабелів CAT-5. Завдяки екранованому кабелю станція передачі оголошень може також використовуватися в оточенні EMC 5 рівня (важка промисловість).

DIP-перемикачі в нижній частині станції використовуються для вибору різних рівнів посилення мікрофона, ідентифікатора станції і мовного фільтра. Доступний поворотний регулятор дозволяє встановити загасання мікрофонного рівня. Світлодіодні індикатори на станції передачі оголошень показують, які зони були обрані. Три додаткових світлодіодних індикатора сигналізують про активний стан мікрофона і системи. Миготливий зелений індикатор сигналізує про режим очікування (звучить попереджувальний звуковий сигнал). Зелений індикатор сигналізує про активність мікрофона. Бурштиновий індикатор сигналізує про те, що система виявила помилку (IEC 80649), а червоний індикатор сигналізує про те, що система знаходиться в стані надзвичайного стану.

Просмотренные товары