НЕ адресной оптический интерфейс BOSCH PRS-FINNA (переход на многомодовое оптическое волокно)

код товара: 799206 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)
Цена с НДС: 26 933,15 грн

Хотите узнать условия оптовых закупок? Оставьте заявку на В2В-портале и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: BOSCH

Опис інтерфейса BOSCH PRS-FINNA

Більшість пристроїв системи Praesideo мають пластиковий оптоволоконний інтерфейс. Пластикове оптоволокно використовується для з'єднання вузлів, розташованих на відстані менше 50 метрів. Для з'єднання вузлів, розташованих на відстані більше 50 м, використовується скляний оптоволоконний кабель. Оптоволоконний інтерфейс конвертує з пластикового в скляне оптоволокно і навпаки. Оптоволоконний інтерфейс має вхід джерела живлення для забезпечення живлення віддалених ділянок мережі Praesideo, а також два входи управління. Входи управління можуть передавати контрольну інформацію про джерело живлення, підключеному до оптоволоконного інтерфейсу.

Функції
Пристрої служать інтерфейсом між скляним оптоволоконним кабелем і пластмасовим оптоволоконним кабелем і підтримують кабельну топологію з резервуванням. Це необхідно в багатьох областях застосування, оскільки скляне оптоволокно може покривати набагато більші відстані, ніж пластмасове. Будь-який перехід на скляне оптоволокно повинен супроводжуватися зворотним переходом на пластмасове, оскільки все обладнання системи Praesideo має інтерфейси пластмасового оптоволокна. Тому ці пристрої завжди використовуються парами.

Пристрій PRS-FINNA повністю аналогічний PRS-FIN, за винятком того, що воно не має адреси мережевого вузла. Перевагою такого становища є те, що пристрій не займає одного з 60 можливих мережевих адрес. Недоліком є те, що без адреси неможливо отримати доступ до стану двох входів управління, як це можна зробити при використанні PRS-FIN.

Просмотренные товары