Оптический терминал Ubiquiti U Fiber OLT, 8x GPON UF-OLT

код товара: 288061 Нет в наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)

Хотите знать условия оптовых закупок? Оставьте заявку и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: Ubiquiti

UFiber OLT - новий провайдерский термінал, випущений Ubiquiti Networks для підключення клієнтського обладнання за стандартом GPoN. Найпотужніша обчислювальна частина терміналу забезпечує можливість підключення до 1024 клієнтських пристроїв UFiber Nano G.

Термінал має на борту 8 GPON B + портів, кожен з яких забезпечує можливість підключення до 128 призначених для користувача терміналів UFiber Nano G. При цьому розгалуження мережі проводиться за допомогою пасивних спліттеров - громіздких світчей, подібно до того, як це влаштовано в мережах на основі витої пари тут не потрібно. Максимальна довжина кабельної лінії може досягати 20 кілометрів без додаткових вузлів ретрансляції і посилення сигналу!

Швидкість передачі даних для кожного підключеного UFiber Nano G досягає 2.48 Гбіт/сек на прийом і до 1.24 Гбіт/сек на передачу. Gpon Optlcal Line Terminal отримав два порти стандарту sfp+ які необхідні при з'єднанні з зовнішніми мережами, кожен з яких має пропускну здатність до 10 Гбіт/сек. Досить оригінально організо

Просмотренные товары