Оптичний термінал Ubiquiti U Fiber OLT, 8x GPON UF-OLT

код товару: 288061 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Ubiquiti

UFiber OLT - новий провайдерский термінал, випущений Ubiquiti Networks для підключення клієнтського обладнання за стандартом GPoN. Найпотужніша обчислювальна частина терміналу забезпечує можливість підключення до 1024 клієнтських пристроїв UFiber Nano G.

Термінал має на борту 8 GPON B + портів, кожен з яких забезпечує можливість підключення до 128 призначених для користувача терміналів UFiber Nano G. При цьому розгалуження мережі проводиться за допомогою пасивних спліттеров - громіздких світчей, подібно до того, як це влаштовано в мережах на основі витої пари тут не потрібно. Максимальна довжина кабельної лінії може досягати 20 кілометрів без додаткових вузлів ретрансляції і посилення сигналу!

Швидкість передачі даних для кожного підключеного UFiber Nano G досягає 2.48 Гбіт/сек на прийом і до 1.24 Гбіт/сек на передачу. Gpon Optlcal Line Terminal отримав два порти стандарту sfp+ які необхідні при з'єднанні з зовнішніми мережами, кожен з яких має пропускну здатність до 10 Гбіт/сек. Досить оригінально організо

Розміри 442.4 x 285.6 x 43.7 мм (17.42 x 11.24 x 1.72 ") Вага 4.40 кг Мережеві інтерфейси (8) GPON OLT SFP (2) 1G / 10G SFP + Одночасних клієнтів 1024 зареєстрованих ONUs / ONTs (128 на кожен GPON порт) GPON швидкості 2.488 Gbps Upstream (TX) 1.244 Gbps Downstream (RX) Робоча довжина хвилі (Operating Wavelengths) 1490 nm TX 1310 nm RX Нормальний оптичний діапазон потужності (Normal Optical Power Range) TX (Class B +): 1.5 dBm to 5 dBm RX: -28 dBm to -8 dBm Діапазон фізичний охоплення 20 km логічний охоплення 60 km Max. Differential Fiber Distance 20 km (B +) / 40 km (C +) Методи живлення 100-240VAC, 100W AC / DC Power Module (входить в комплект поставки) 38-54VDC, 100W DC / DC Power Module (За бажанням) Живлення (1) 25V, 100W AC / DC PSU Module (входить в комплект поставки) Максимальне енергоспоживання 40 Вт (Виключаючи модулі SFP) Робочий режим OLT 2/3 Ethernet Switch and GPON Core Процесор MIPS 1004kc, 880 МГц двоядерний ОЗУ 512 MB DDR3, 512 MB NAND3 Температура навколишнього середовища робоча -10 .. 45 ° С

Переглянуті товари