4.8 3.9 5 10

Абонентський термінал Picotel PU-E811 EPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, ZTE чiпсет

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація
Акція
Абонентський термінал Picotel PU-E811 EPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, ZTE чiпсет
Абонентський термінал Picotel PU-E811 EPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, ZTE чiпсет
Абонентський термінал Picotel PU-E811 EPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, ZTE чiпсет
Абонентський термінал Picotel PU-E811 EPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, ZTE чiпсет

код товару: 560274

В наявності

0

Акційна ціна з ПДВ:

752,50 грн

Основні характеристики

Технологія
Швидкість LAN портів
Живлення
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: Picotel

Опис абонентського пристрою PICOTEL PU-E811

Модель PU-E811 являє собою комбінацію ONU (ONU - Optical Network Unit) і оптичного телевізійного приймача. Призначена для використання в пасивних оптичних мережах (PON), інтегрованих з мережею кабельного телебачення з довжиною хвилi 1550nm.

Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) і один оптичний порт SC/APC. ONU має RF порт для підключення телевізора.

PU-E811 виконана в сучасному стильному дизайні, який підходить під будь-який інтер'єр.

Основні характеристики EPON ONU PU-E811

  • Не впливає на роботу вже сформованої PON мережі, легко інтегрується у вже існуючу пасивну мережу 
  • DBA механізм аналогічний тому, що використовують пристрої BDCom 
  • Підтримка VLAN 
  • Підтримка мультикаст
  • Управлiння портом CATV з OLT BDCOM
  • Підтримка статусу CATV порту з OLT  
  • Підтримка стандарту ctc 3.0 
  • Виявлення та блокування кiльця (loopback-detection) 
  • Підтримка storm-control 
  • Підтримка різних методів аутентифікації ONU 
  • Наявність Web інтерфейсу 
  • Споживана потужність PU-E211 – 3 Вт
  • Робочий діапазон блоку живлення - 110-240В 
  • Виробник чіпсета: ZTE