4.8 3.9 5 13

Абонентський термінал Picotel PU-E840 EPON, 1xSC/UPC, 4x10/100/1000Base-T, 12V DC, RTL чiпсет

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація
Акція
Абонентський термінал Picotel PU-E840 EPON, 1xSC/UPC, 4x10/100/1000Base-T, 12V DC, RTL чiпсет
Абонентський термінал Picotel PU-E840 EPON, 1xSC/UPC, 4x10/100/1000Base-T, 12V DC, RTL чiпсет
Абонентський термінал Picotel PU-E840 EPON, 1xSC/UPC, 4x10/100/1000Base-T, 12V DC, RTL чiпсет
Абонентський термінал Picotel PU-E840 EPON, 1xSC/UPC, 4x10/100/1000Base-T, 12V DC, RTL чiпсет
Абонентський термінал Picotel PU-E840 EPON, 1xSC/UPC, 4x10/100/1000Base-T, 12V DC, RTL чiпсет

код товару: 560112

В наявності

0

Акційна ціна з ПДВ:

662,20 грн

Основні характеристики

Технологія
Швидкість LAN портів
Живлення
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: Picotel

Опис абонентського пристрою PICOTEL PU-E840

PU-E840 є новою EPON ONU від компанії Picotel на основі чіпсета Realtek. Пристрій призначений для використання в PON мережах, що працюють за технологією EPON (802.3ah).

  • 4 x Gigabit Ethernet порта (10/100/1000 Mbps base-T)
  • 1 х SC/PC порт
  • сумісний з OLT BDCOM
EPON ONU PU-E840 виготовлена в компактному корпусі з урахуванням роботи в широкому температурному діапазоні (0 ℃ ~ 50 ℃). Модель PU-E840 - це продовження лінійки якісного обладнання від Picotel.

Технічні характеристики ONU PICOTEL PU-E840

  • Інтерфейс 4 порту 10/100/1000M RJ45
PON

  • Швидкість передачі: висхідний/спадний симетричний 1 Гбіт/с
  • Радіус покриття мережі: 20 км
  • Оптична чутливість прийому: ≥-27 дБм
  • Світлова потужність: 0 ~ 4 дБм
  • Безпека: механізм аутентифікації ONU
Протокол

  • Відповідає IEEE 802.3ah
  • YD/T 1475-2006
  • IEEE 802.1D, сполучна дерево
  • IEEE 802.1Q, VLAN
  • IEEE 802.1w, RSTP
  • IEEE 802.3ad (LACP)
  • Ethernet - II, Ethernet-SNAP
VLAN

  • VLAN на основі портів
  • GVRP
  • IEEE 802.1Q VLAN
QOS

  • Управління потоком противодавления (полудуплекс)
  • Управління потоком IEEE 802.3x (повнодуплексний)
  • Запобігти початок лінії
  • IEEE 802.1p, CoS
  • Алгоритм планування черг WR, SP і FIFO
  • Обмеження швидкості порту
Безпека

  • IEEE 802.1x, управління доступом на основі порту; підтримка локального і віддаленого RADIUS.
  • Сертифікація CHAP, EAP;
  • Контроль шторму, охорона порту
Управління

  • Різні режими управління, такі як CLI, Web, SNMP, TELNET і кластер
  • Підтримка віддаленого скидання і перезавантаження
  • SSHv1/v2
  • Оновлення програмного забезпечення через WEB і OLT.
  • Інструменти мережевого тестування, такі як ping і traceroute
  • Розмір 160 мм (Д) × 120 мм (Ш) × 32 мм (В)
Довкілля

  • Робоча температура: 0 ~ 50 ℃;
  • Вологість при експлуатації: 10% ~ 90% без конденсації
  • Температура зберігання: -40 ℃ ~ 85 ℃;
  • Вологість при зберіганні: 10% ~ 90% без конденсації
  • Електроживлення 96 ~ 260VAC 12V / 0,5A DC
  • Споживана потужність 5 Вт