Абонентський термінал Picotel PU-G810 (GPON, 1xSC/UPC, 1x10/100/1000Base-T, 12V DC, ZTE чiпсет)

код товару: 560114 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 383,50 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Picotel

Опис абонентського пристрою PICOTEL PU-G810

ONU PU-G810 призначений для підключення до послуг широкосмугового доступу абонентів в багатоквартирних будинках, житлових комплексах і котеджних селищах. Наявність гігабітного порту LAN дозволяє підключити ПК, медіацентр або абонентський роутер для побудови домашньої мережі і отримувати послуги Internet на високій швидкості.

Основні характеристики

  • Параметры интерфейса PON 1 порт GPON
  • Соответствие ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.5 Filter, FSAN Class B+, SFF-8472
  • Тип разъема - SC/UPC
  • Среда передачи - оптоволоконный кабель SMF - 9/125, G.652
  • Максимальная дальность - 20 км
  • Передатчик: 1310nm DFB
  • Upstream Burst Mode Transmitter Data Rate: 1244Mb/s
  • Average Launch Power 0,5 .. + 5 dBm
  • Spectral Line Width @ -20 dB 1 nm
  • Приемник: 1490nm APD/TIA
  • Downstream CW Mode Digital Receiver
  • Data Rate: 2488Mb/s Receiver Sensitivity -28 dBm With BER better than or equal -10 to 1.0x10
  • Receiver Optical Overload -4 dBm
  • LAN 1 порт Ethernet 10/100/1000 Base-T (RJ-45)
  • Ограничение скорости на портах
  • AES шифрования
  • FEC кодирования
Поддержка стандартов

  • ITU-T G.984.x - GPON
  • ITU-T G.988 OMCI specification
  • IEEE 802.1D,
  • IEEE 802.1Q
  • IEEE 802.1P
Физические характеристики и условия окружающей среды

  • Габариты - 110x70x30 мм
  • Напряжение питания - 12В, 0,5A
  • Потребляемая мощность - не более 3 Вт
  • Рабочий диапазон температур от 0° до +50°С
  • Относительная влажность до 90%

Переглянуті товари