Абонентський термінал Picotel PU-X613 1 x10/100/1000M TX, WiFi 802.11bgn 300Mbit/s 1 x PON

код товару: 560176 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Акційна ціна з ПДВ: 540,80 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Picotel

Опис абонентського пристрою PICOTEL PU-X613

Модель PU-X613 призначена для роботи в EPON та GPON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) і GPON (ITU-T G.984.2) повністю сумісна з OLT C-DATA, BDCОМ, Huawei та ZTE . Для підключення клієнтського обладнання використовується WiFi IEEE 802.11b/g/n, 2.4 ГГц зi швидкiстю до 300Мбiт/с або Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T). Для пiдключення до мережi PON використовують оптичний порт SC/UPC.

Dual Mode ONU PU-X613 виконана в компактному стильному корпусі, який підходить під будь-який інтер'єр. Picotel PU-X613 автоматично обирає правильний режим роботи в залежності від типу PON мережі до якої вона включена.

Основні характеристики

  • Параметри інтерфейсу: PON 1 порт GPON 
  • Відповідність: 802.3ah, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.5 Filter, FSAN Class B +, SFF-8472
  • Тип роз'єму: SC/UPC 
  • Середовище передачі: оптоволоконний кабель SMF - 9/125, G.652 
  • Максимальна дальність: 20 км
  • Передавач: 1310nm DFB 
  • Upstream Burst Mode Transmitter Data Rate: 1244Mb/s 
  • Average Launch Power +0,5 .. + 5 dBm 
  • Spectral Line Width @ -20 dB 1 nm 
  • Приймач: 1490nm APD/TIA 
  • Downstream: CW Mode Digital Receiver 
  • Data Rate: 1244(EPON)/2488Mb/s(GPON)
  • Receiver Sensitivity -28 dBm With BER better than or equal -10 to 1.0x10
  • Receiver Optical Overload: -4 dBm 
  • LAN: 1 порт Ethernet 10/100/1000 Base-T(RJ-45)
  • WiFi IEEE 802.11b/g/n до 300Мбiт/с
  • Управлiння налаштуваннями WiFi з OLT C-DATA
  • Обмеження швидкості на портах
  • Підтримка функцій безпеки
  • AES шифрування
  • FEC кодування
  • 802.3ah: EPON
  • ITU-T G.984.x: GPON 
  • ITU-T G.988 OMCI specification 
  • IEEE 802.1D
  • IEEE 802.1Q 
  • IEEE 802.1P 
  • Габарити - 125x80x25 мм 
  • Напруга живлення - 12В, 0,5A 
  • Споживана потужність - не більше 4 Вт 
  • Робочий діапазон температур: від 0 ° до + 50 ° С
  • Відносна вологість: до 90%

Переглянуті товари