img
0
Обране
4.8 3.8 5 11

Абонентський термінал ZTE F601 GPON, 1xSC/UPC, 1x10/100/1000Base-T, 12V DC ref

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація
Новинка
Абонентський термінал ZTE  F601 GPON, 1xSC/UPC, 1x10/100/1000Base-T, 12V DC ref
Абонентський термінал ZTE  F601 GPON, 1xSC/UPC, 1x10/100/1000Base-T, 12V DC ref
Абонентський термінал ZTE  F601 GPON, 1xSC/UPC, 1x10/100/1000Base-T, 12V DC ref

код товару: 560710

В наявності

0

Основні характеристики

Технологія
Швидкість LAN портів
Живлення
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: NoBrand

Опис абонентського термінала ZTE F601 GPON

ZTE F601 - це оптичний мережевий термінал GPON, розроблений для сценарію FTTH. Він має високу продуктивність та можливість переадресації, щоб забезпечити відмінний досвід роботи з послугами Інтернету та HD-відео.

Абонентський GPON-термінал ZTE F601 призначений для підключення кінцевого користувача до пасивної оптоволоконної мережі (GPON 2,5/1,25 Гбіт/с з коефіцієнтом ділення порту 1: 128). Він оснащений одним Ethernet-портом з максимальною швидкістю передачі даних до 1,25 Гбіт/с. Підтримує 1 порт GPON (SC/UPC). ONT має 1 порт 10/100/1000Base-T (RJ45).

ZTE F601 є термінал, встановлюваний безпосередньо у користувача. Призначений для роботи з оптичними мережами. Пристрій оформлено в стильний міцний корпус з ергономічним дизайном. ZTE ZXHN F601 оснащений високошвидкісними комунікаційними портами для підключення до мереж популярних форматів. У передній частині корпусу присутні світлодіодні індикатори, що фіксують роботу обладнання.

Основні характеристики

  • Виробник: ZTE
  • Модель: F601
  • Матеріал: Пластик
  • Вага : 0,18 кг
  • Гарантія: 6 міс.
  • Розміри: 130мм/40мм/103мм
  • Технологія PON: GPON
  • Стандарти :ITU-T G.984.x GPON, IEEE802.3ah, 802.1q 802.1p 802.3x
  • Сумісність з OLT: BDCOM/CDATA/ZTE
  • Пропускна здатність: 1250 Мбіт/с
  • Робоча відстань: 20 км