4.9 3.9 5 19

Адаптер RCI ADP LC/UPC (дуплекс)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 580305

В наявності

0

Основні характеристики

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис оптичного адаптера RCI LC/UPC

Адаптер оптический RCI LC/UPC - пасивний, з'єднувальний елемент волоконно-оптичних систем, призначений для забезпечення надійного з'єднання і контакту адаптерів оптичних шнурів (патчкордів і пігтейлів). Встановлюються в кросових розподільчих пристроях (оптичні кроси, оптичні шафи, і ін.), В вимірювальному обладнанні, в активному обладнанні.

Переваги

  • Точність розмірів при виготовленні;
  • Низька зношуваність;
  • Хороша замінність;
  • Хороша відтворюваність;
  • Висока температурна стійкість

Області використання

  • Оптоволоконні комунікаційні системи
  • Оптоволоконні мережі CATV
  • Оптоволоконне обладнання
  • Оптоволоконні сенсори
Основні характеристики

  • Матеріал гільзи: Цирконієва кераміка
  • Варіанти виготовлення: Dupplex
  • Оптичні адаптери конструктивно забезпечують соосність механічних з'єднань для забезпечення внесених згасань: не більше 0,15 дБ
  • Тип і діаметр волокна: Corning SMF-28 SM (Singlemode 9/125) ITU-T G.652D
  • Робоча температура довкілля, °С: - 40 °C +70 °C.
  • Температура зберігання, °С: - 40 °C +85 °C.
  • Стандарт: Telcordia GR—326