Активний лінійний масив із змінною спрямованістю гучномовців BOSCH LA3-VARI-B (базовий блок)

код товару: 731769 Під замовлення

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 225 704,20 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: BOSCH

Опис масива BOSCH LA3-VARI-B

Серія лінійних масивів із змінною спрямованістю Vari-directional компанії Bosch є повний комплект гучномовців типу 'лінійний масив' для передачі чітких розбірливих оголошень у великих приміщеннях з високим рівнем реверберації. В даних активних пристроях використовується вбудована цифрова обробка сигналу і високоефективні підсилювачі класу D. За допомогою комп'ютерної програми конфігурації масив налаштовується відповідно до акустичних умов, а його вихідну звукову енергію можна оптимально направити на аудиторію для досягнення максимального
співвідношення між прямим і відбитим звуком і найкращою розбірливістю при певних обставинах.

Модульна концепція дозволяє вибирати три різних довжини масиву для малих і великих приміщень. Використання окремих елементів масивів дозволяє спростити транспортування; також можливе подовження масиву.

Додатковий модуль CobraNet дозволяє об'єднувати масив в мережу, отримувати цифрові звукові дані через CobraNet і контролювати робочий стан гучномовців. Спеціальні вбудовані можливості забезпечують відповідність даних масивів світовим стандартам для систем аварійного оповіщення. Пристрої підходять як для трансляції фонової музики, так і для передачі мови. Хоча дані лінійні масиви дуже складні по конструкції і забезпечують незрівнянну якість звуку в складних акустичних умовах, вдосконалене ПО для настройки конфігурації робить установку швидкою і простою.

Переглянуті товари