Аналізатор спектру та РЧ-сигналів Rohde&Schwarz FPL1003/1007

код товару: 142009 Під замовлення

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Rohde&Schwarz

Опис аналізатора спектру та РЧ-сигналів Rohde&Schwarz FSL18

Аналізатори серії R&S® FPL1000 — це класичний аналізатор спектра  професійного класу від виробника світового рівня.
Моделі мають опції вбудованого трекінг-генератора, що дозволяє використовувати прилад для вимірювання амплітудних значень параметра параметрів S21 трактів.
Визначні якісні характеристики аналізаторів в комбінації з опціями дозволяють проводити вимірювання векторних телекомунікаційних сигналів в полосі аналізу до 40МГц, ЕМІ-вимірювання та шумові параметри РЧ-обладнання.
Гнучка модель розширення функціоналу введенням ключа активації дозволяє мінімізувати початкову ціну та отримувати розширення функціоналу поступово.

Ключові характеристики: Діапазон частот в залежності від базової моделі: 5кГц - 3 ГГц 5кГц - 7.5 ГГц Рівень власних шумів (DANL) - до -165дБм/Гц (тип.) для частоти 3ГГц з опцією передпідсилювача Сигнал в точці TOI(IP3) для частоти 1ГГц +18дБм Невизначенність вимірювання рівня <0,5дБ до 3ГГц, 0,8дБ до 7,5ГГц Опції треінг-генератора, електронного атенюатора, розширення полоси аналізу Можливість встановлення опцій живлення від акумулятора та джерела 12В DC Опції векторного аналіза телекомунікаційних сигналів в полосі аналіза до 40МГц Опції вимірювання коефіцієнтів шуму, фазового шуму, ЕМІ-вимірювань Опції високостабільного опорного генератора

Переглянуті товари