img
0
Обране

Базові станції Tektelic

Всього товарів: 3

Базові станції TEKTELIC

Для повноцінного функціонування сучасної мережевої технології LoRaWAN потрібне спеціалізоване обладнання. До нього належать шлюзи, що також називаються базовими станціями, які входять до основної мережевої архітектури цієї технології. Щоб забезпечити стабільну роботу всієї мережі, кожен її елемент повинен бути якісним і продуктивним. І для цього варто звернути увагу на провідних виробників у цій сфері, які успішно зарекомендували себе на ринку професійного обладнання.

Серед усього різноманіття доступних варіантів на окрему увагу заслуговує продукція канадської компанії TEKTELIC — передового виробника обладнання LoRaWAN найвищої якості, що забезпечує найкращі комплексні рішення найвимогливіших запитів.

Особливості базових станцій TEKTELIC

Обираючи професійне обладнання від провідного виробника, ви отримуєте масштабоване та недороге рішення з безліччю наявних переваг. Компанія TEKTELIC має багатий досвід виробництва багатофункціонального обладнання стільникового зв'язку, успішно реалізуючи його на базі проєктів різного рівня — від мобільних операторів до корпоративних замовників.

Базові станції TEKTELIC мають такі відмінні особливості:

  • істотне зниження витрат на розгортання й утримання мережі;
  • досягнення найкращого покриття та ємності мережі;
  • простота встановлення та наявність спеціалізованих кріплень для інсталяції в стандартних умовах;
  • забезпечення низького споживання електроенергії;
  • тривала експлуатація зі стабільною роботою пристроїв;
  • ефективне подавлення перешкод від мереж стільникового зв'язку завдяки вбудованим смуговим фільтрам.

Усе представлене обладнання від канадського виробника відповідає всім вимогам і високим стандартам стільникового зв'язку на світовому рівні.

Де купити базові станції TEKTELIC у Києві

Придбати високоякісне обладнання TEKTELIC за доступною вартістю в Києві ви можете в надійного та перевіреного постачальника — компанії ROMSAT.

В асортименті товарів від компанії TEKTELIC, доступних до придбання, ви знайдете такі найменування:

  • базова станція внутрішня TEKTELIC KONA Micro;
  • вулична базова станція TEKTELIC KONA Macro;
  • IoT-шлюз MikroTik.

Замовити необхідне обладнання ви можете як оптом, так і в роздріб, ознайомившись із характеристиками товарів на сайті та зв'язавшись із фахівцями компанії ROMSAT за допомогою контактних номерів телефону або електронної пошти.

4.5 28