img
0
Обране
4.8 3.9 5 1

Бустерний підсилювач потужності BOSCH LBB1930/20 (120 Вт)

 • Деталі
 • Характеристики
 • Документація

код товару: 730746

Немає в наявності

0
РРЦ*:
36 058.88 грн

РРЦ (рекомендована роздрібна ціна) з ПДВ

36 058,90 грн

Основні характеристики

Тип підсилювача
Потужність
Кількість зон
 • Деталі
 • Характеристики
 • Документація

Бренд: BOSCH

Підсилювач потужності на 120 Вт BOSCH LBB 1930/20

Представляє собою підсилювач потужністю 120 Вт в корпусі висотою 2U 19" для установки в стійку або настільного використання в системі звукопідсилення Plena Voice Alarm System. Світлодіодні індикатори на передній панелі сигналізують про стан підсилювача: потужності, рівня вихідного аудіосигналу і функції контролю. Це високопродуктивний пристрій відповідає найширшим вимогам, що пред'являються до систем оповіщення, і має надзвичайно низьку ціну. 

Надійність 

Підсилювач має захист від перевантаження і короткого замикання. Вентилятор з контролем температури гарантує високу надійність при високій вихідній потужності і тиху роботу при низькій вихідній потужності. Схема захисту від перегріву відключає силовий каскад і активує світлодіодний індикатор на передній панелі, якщо внутрішня температура досягає критичного рівня внаслідок поганої вентиляції або перевантаження.

Пристрій може працювати як від мережі, так і від резервної батареї на 24 В, при цьому перемикання між режимами живлення відбувається автоматично. При використанні для аварійного і евакуаційного оповіщення здійснюється контроль наступного: наявність живлення від мережі, наявність батарей, наявність контрольного сигналу, робота підсилювача. Індикатори на передній панелі сигналізують про стан контрольованих функцій. Індикатор контрольного сигналу і стану батарей можна вимкнути при використанні системи у спільних цілях оповіщення. Для кожної контрольованої функції є відмовостійкі реле (з нормальним струмом). Ці реле завжди активні, незалежно від положення перемикачів на задній панелі.

Вхід 

У моделі є два симетричних входи з контролем пріоритету, кожен з яких має прохідний вхід. Це полегшує підключення віддалених систем, що вимагають контролю пріоритету. У моделі також реалізований додатковий лінійний вхід на 100 В для підключення підсилювача до лінії гучномовця 100 В для підвищення вихідної потужності у віддалених місцях розташування.

Елементи регулювання посилення і рівня гучності розташовані на задній панелі пристрою, що дозволяє уникнути випадкової зміни настройок. Вихідний рівень відображається на вимірювальному приладі у вигляді планки світлодіодів.

Вихід 

В підсилювачі вбудовані виходи на 70 В і 100 В для акустичних систем постійної напруги і вихід з низьким опором для динаміків з навантаженням 8 Ом.

Модель LBB 1930/20 має два окремих виходи по 100 В з контролем пріоритету для зон, в яких повідомлення надходять тільки через пріоритетний вхід, і для зон, повідомлення в яких через пріоритетний вхід не надходять.

Основні характеристики

 • Підсилювач потужності на 120 Вт в компактному корпусі
 • Виходи на 70 В/100 В і 8 Ом
 • Подвійні входи з перемиканням за пріоритетом
 • Вхід на 100 В для роботи в якості веденого модуля на лінії динаміка 100 В
 • Динамічна система нагнітаючої вентиляції з контролем температури
 • Моніторинг живлення від мережі, від батареї і контрольного сигналу
 • Сертифікація TÜV відповідно до IEC 60849