Новий комплект LHG LTE18 для найшвидшого мобільного інтернету

31 травня 2022
Точка доступу MikroTik LHG LTE18 kit

Інтернет-рішення останньої милі для найвіддаленіших районів

Великі відстані, ще більша швидкість – завдяки потужності надшвидкого модема LTE категорії 18. Як і попередні моделі LHG LTE, це найкраще рішення для ситуацій, коли навіть ваш телефон може не мати сигналу. Новий LHG оснащений ультрасучасним модемом LTE категорії 18 – для найшвидшого мобільного Інтернету, де б ви не знаходилися. Цей комплект підтримує швидкість до одного Гбіт/с! Завдяки великій антені з високим посиленням 17 dBi комплект LHG LTE18 може підключатися до веж стільникового зв’язку в екстремальних місцевостях.

Оснащений масивним радіатором, тому вам не доведеться турбуватися про перегрів. Конструкція сітчастої антени витримує сувору вітряну погоду. При чому монтувати його можна різними способами, включаючи стовпи та щогли.

Комплект LHG LTE18 оснащений модемом CAT18 LTE 1,2 Гбіт/с, який забезпечує агрегацію несучих і дозволяє пристрою використовувати кілька діапазонів одночасно. Це величезна перевага, коли в цьому районі багато користувачів LTE. Він забезпечує краще реагування в переповненому середовищі та вищу ефективність для ситуацій слабкого сигналу в сільській місцевості. Якщо ви змагаєтеся за трафік у місці з поганим сполученням, новий LHG дасть вам перевагу. Всередині модему вбудована потужна антена з високим коефіцієнтом посилення, яка підтримує різноманітні діапазони LTE, який досягає 2,7 ГГц. Він також пропонує широке низькочастотне покриття. Ви можете використовувати порт Gigabit Ethernet з PoE-in для живлення від комутатора Ethernet, також в складі є інжектор. Є стандартний слот MicroSIM для підключення LTE. В основі цього корисного гаджета лежить потужний 64-розрядний двоядерний процесор ARM. Тож не чекайте, поки постачальники кабельних або супутникових мереж прокладуть зв’язок у вашу місцевість – виберіть комплект LHG LTE18 і завжди залишайтеся на зв’язку! 

Новинка тільки з'явилась у виробника, тому розрахуваємо отримати в України вже до кінця цього року. Всім зацікавленим, обов'язково повідомимо про наявність товару на складі РОМСАТ.

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор MikroTik в Україні