img
0
Обране

Нові IoT продукти Mikrotik

21 лютого 2022
MikroTik_Wap_Tof_R11e_1000x479_ua.jpg

Готові рішення для технології LoRaWAN

Компанія Mikrotik представила новинки інтернету речей. Серед поповнення в сімействі наступні IoT-продукти: комплект wAP LR2, шлюз-концентратор R11e-LR2, всенаправлена антена TOF-2400-8V-4.

wAP LR2
Новинка містить попередньо встановлений ретранслятор пакетів UDP на будь-які загальнодоступні або приватні сервери LoRa®, а також захищену від атмосферних впливів бездротову точку доступу з інтерфейсом WLAN 2,4 ГГц і портом Ethernet с PoE-in. Пристрій працює з частотою 2,4 ГГц для LoRa®. Це означає значно більш високу пропускну здатність і швидкість передачі даних, і навіть скорочений час передачі. А завдяки технології модуляції Chirp вона не створює перешкод для сигналу WLAN на частоті 2,4 ГГц. Це ідеальне рішення для промислових установок із високою щільністю датчиків.

R11e-LR2
Новий шлюз-концентратор для технології LoRa® у форм-факторі плати mini PCIe, що дозволяє створювати або кастомізувати свої власні IoT-проєкти, що працюють на частоті 2,4 ГГц. Плату можна встановити в будь-який виріб MikroTik, який має слот mini PCIe з підключеними лініями USB, щоб використовувати його у мережах LoRa® на частоті 2,4 ГГц. Вона підтримує 4 різні канали RX та 1 канал TX.

TOF-2400-8V-4
Для збільшення покриття мережі (до 3-4 км у зоні прямої видимості) можна встановити зовнішню всенаправлену антену TOF-2400-8V-4 потужністю випромінювання 8 дБі. Вона працюватиме не тільки в мережі LoRa® із частотою 2,4 ГГц, але й у звичайній мережі WLAN із частотою 2,4 ГГц. Антена постачається в комплекті з кабелем SMA довжиною 1 м та механічним тримачем для швидкого та легкого кріплення до щогли.

ROMSAT — партнер та офіційний дистриб'ютор латвійської компанії MikroTik в Україні