img
0
Обране

Новинка! Аксесуари для консолей Hori

20 жовтня 2022
news_20_10_2022_hori_chokhol.png

В наявності нові чохли для консолей Hori

Продовжуємо активно знайомити вас із продукцією компанії Hori та зокрема із товарами від цього бренду, що зовсім нещодавно поповнили наш склад. Тож один з основних напрямків роботи Hori - це захисні чохли. Геймерів/власників консолі Nintendo Switch можна сміливо назвати найактивнішими (адже ця приставка на відміну від інших має портативний варіант), а це своєю чергою означає що гравці потребують підвищеної уваги стосовно аксесуарів.

Компанія пропонує цікаві автентичні дизайни майже з усіма популярними іграми на цій платформі. Особливу увагу хочемо звернути на наступні 2 моделі:

Дані захисні чохли мають цікаве глянсове виконання зовні, малюнок яскравий та дуже чіткий. Виконання всередині порадує навіть найвимогливіших геймерів. Ці вироби просто приємно тримати в руках та поратися з аксесуарами кожного разу, коли ви берете їх до рук. Мають спеціальну конструкцію для захисту. Консоль щільно утримується всередині на м'якому матеріалі та додатково надійно фіксується з протилежного боку прокладкою на липучці. Обидва товари можна віднести до категорії базових. Вони радо вмістять в себе консоль Nintendo Switch або ж Nintendo Switch Lite. Додатково у вас буде можливість вкласти до 10 ігор у відокремлений відсік. Але це більш ніж достатньо для гарного та правильного геймінгу.

Якщо ж яскраві дизайни це не зовсім про вас і ваших клієнтів - радимо придивитися до моделі: NSW-089U.

З нею отримаєте той самий захист для будь-якої з версій консолей від Nintendo, а також суцільно чорне виконання. Цікавий момент пов'язаний із відсіком для зберігання ігор. При відкриванні чохла ви матимете максимально швидкий доступ до будь-якої з тайтлів. Як і у випадку з попередніми моделями чохол вмістить до 10-ти ігор. Для всіх трьох моделей також актуальне наступне твердження: у вас завжди залишається вільним ще й "відділення-сіточка" для зовсім негабаритних та тонких речей.

Але головне, на чому треба зробити акцент - Hori як то кажуть "у бізнесі" вже не один десяток років і вони точно знають, що потрібно геймерам. Якщо ж ми говоримо про їх вироби до консолей Nintendo Switch, то тут їм взагалі немає рівних. Адже обидві ці компанії поєднує ще й географія розташування.

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор HORI в Україні