img
0
Обране

Новинка! Мультиварка Hölmer HMC-11В

21 листопада 2022

news_21_11_2022.jpg

Представляємо новинку модельного ряду мультиварок Hölmer – модель HMC-11В надзвичайно проста в управлінні, має потужність 900 Вт та 19 програм, включаючи функцію "СМАРТКУХАР".

Потужність та функціональність
Потужність HMC-11B становить 900 Вт. Мультиварка має на вибір 19 програм (10 автоматичних і 9 альтернативних) і з легкістю справляється з поставленим завданням.

Функція "СМАРТКУХАР"
Функція "СМАРТКУХАР" дозволить підлаштовувати можливості цієї мультиварки під вашу власну рецептуру, регулюючи температуру і час, як Вам захочеться.

Якісні матеріали та чаша великого об'єму
Покриття металу, з якого виконано корпус мультиварки Hölmer, імітує текстуру шліфованої сталі. Модель Hölmer HMC-11В оснащена 5-літровою чашею, яка дозволяє готувати об'ємні порції для всієї родини, внутрішня частина алюмінієвої чаші покрита надійним антипригарним покриттям, яке прослужить довгі роки.

Зручне керування
Для керування є ергономічна панель керування з LED-дисплеєм, проста і зручна в роботі, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Функція «Відкладений старт» (до 24 годин) автоматично запустить роботу мультиварки в заданий Вами час, після закінчення якого, обрана програма приготування почне свою роботу. Мультиварка HMC-11B обладнана програмою розігріву і підтримки температури (до 12 годин). 


Технічні характеристики Hölmer HMC-11В:

- Потужність: 900 Вт
- Загальна ємність чаші: 5 л
- Напруга/частота: 220-240 В/50 Гц
- Кількість автоматичних програм: 19
 (10 автоматичних та 9 альтернативних)
- LED дисплей
- Відкладений старт: 24 години
- Підтримка температури: 12 годин
- Регулювання часу приготування
- Антипригарне покриття чаші