img
0
Обране

Новинка! Рішення IOT для моніторингу СО2 Tektelic BREEZE

18 листопада 2022
TEKTELIC BREEZE

Рішення Tektelic Breeze

Провідний канадський постачальник рішень для IoT на базі технології LoRaWAN розширив асортимент обладнання. Нове рішення Tektelic BREEZE є продовженням розвитку лінійки датчиків Smart Room Sensor і реалізує практичні завдання для комплексного моніторингу параметрів середовища в приміщенні.

Сенсор BREEZE відстежує дані про рівень CO2, відстежує температуру та вологість. Пристрій передає дані на дисплей E-Ink для відображення з необхідною частотою оновлення параметрів. 

Рішення Tektelic BREEZE має широку сферу застосування, його можливо розгорнути в місцях, де важливий контроль та попередження перевищення допустимих рівнів СО2: навчальні заклади, роздрібні магазини, готелі, об’єкти охорони здоров’я, офісні центри. 

Сфери застосування рішення TEKTELIC BREEZE

Читайте також: РОМСАТ отримав статус офіційного дистриб'ютора компанії TEKTELIC

Поєднання технологій низького енергоспоживання LoRaWAN, BLE та E-Ink забезпечує тривалу автономну роботу рішення. Планшет E-Ink Display бездротовий і може бути встановлений в оптимальному місці для зручної візуалізації. Обладнання TEKTELIC відомо кращими у своєму класі показниками операторського класу, діапазоном доступних функцій та високою надійністю. 

Дане рішення поставляється тільки під замовлення. 

Докладніше про продукцію Tektelic на сторінках нашого сайту:


РОМСАТ – офіційний дистриб'ютор TEKTELIC в Україні