img
0
Обране

Новий IP-домофон TID-600R від Wisenet

27 травня 2022
Wisenet_1000x479_ua.jpg

Викликова панель з вбудованою IP-камерою

Компанія Hanwha Techwin представила перший IP-домофон бренду Wisenet. Пристрій TID-600R є викликовою панеллю з вбудованою IP-камерою, що дозволяє організувати двосторонній аудіо- та відеозв'язок між тим, хто прийшов і тим, хто знаходиться всередині будівлі або приміщення.

Новинка знайде широке застосування у житлових та офісних будинках, а також на відкритих територіях, наприклад на парковках.

В умовах пандемії коронавірусу велике значення набуває реалізована в новому домофоні можливість безконтактного виклику. Для цього замість натискання кнопки виклику відвідувач може змахнути рукою на відстані від 2 до 15 см від передньої панелі і почекати одну секунду, після чого вбудований датчик згенерує виклик. Ця функція може бути вимкнена.

У пристрої Wisenet TID-600R реалізований набір сучасної відеоаналітики. У нього входить виявлення появи та зникнення предметів, «тиняння», перетину віртуальної лінії, а також входу та виходу із зони, визначення напрямку руху, детектування руху, звуку, удару по корпусу пристрою. В наявності також аудіоаналітика — визначаються звук вистрілу, розбитого скла, крик, вибух. Викликова панель працює при температурі від -30 до +55°C і має захист від пилу та влоги класу IP65, а також від удару — IK08 і NEMA4X.

Саме ця викликова панель протягом тривалого часу використовується в нашому центральному офісі у Києві. Тож з упевненістю можемо виділити основні переваги моделі, а саме: добре продуману систему двостороннього спілкування, камеру з розширеними характеристиками та тонкий форм-фактор.

РОМСАТ - дистриб'ютор Hanwha Techwin (Wisenet) в Україні


Представлені товари

Всього товарів: 1