img
0
Обране

Новий першокласний маршрутизатор MikroTik hAP ax³

27 жовтня 2022
news_27_10_2022_mikrotik_oct.png

Неперевершена потужність для всього вашого дому 

Mikrotik hAP AX3 – це новий потужний маршрутизатор з найкращим на сьогодні покриттям бездротової мережі. Цей пристрій здатний збільшити швидкість при 5 ГГц до 40%, а при 2,4 ГГц - до 90%. Потужні зовнішні антени дозволяють досягти посилення до 5,5 дБі, тому можна забути про підсилювачі Wi-Fi та інші хитрощі. Плавне та швидке підключення для всього дому – саме так працює hAP ax³.

Бездротовий зв’язок AX – міцний
Пристрій оснащений 4-ма портами Gigabit Ethernet і надшвидким портом 2,5 Gigabit. Також має сучасний чотирьохядерний процесор ARM з тактовою частотою 1,8 ГГц і достатньою пам’яттю (1 ГБ RAM + 128 МБ NAND) для більшості завдань, таких як складні правила брандмауера, апаратне шифрування IPsec, Wireguard, BGP, розширена маршрутизація чи кілька VPN-тунелів для віддаленої роботи. Обчислювальної потужності вистачить для всіх. Додано швидкісний порт USB 3 для всіх цілей зберігання або додаткового модема LTE. 


Читайте також: Налаштування роутера Mikrotik

Можна сказати, що hAP ax³ є одним із найшвидших, найбезпечніших і найпотужніших варіантів у світі домашніх точок доступу. Дротовий або бездротовий, також він поставляється з найдосконалішим мережевим програмним забезпеченням на ринку – RouterOS.

Це чудове рішення для домашнього використання, перевагами якого є висока швидкість, безпека та потужність.

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор MikroTik в Україні

Для гуртових замовлень, будь ласка, зверніться до Вашого менеджера або скористайтеся формою нижче.
У роздріб товар не відвантажується.