img
0
Обране

Поповнення складу! Товари HORI

27 вересня 2022
Надходження товарів бренду Hori на наш склад

Надходження товарів бренду Hori на наш склад

З поміж інших позицій, окремо варто зупинитися на оновленій версії керма-бестселера Hori Apex (SPF-004U). Абсолютно універсальний варіант для всіх, хто хоч колись бажав зануритися у світ віртуального автоспорту. Кермо повністю сумісне з наступними ігровими платформами: PlayStation 4, PlayStation 5, а також PC. Перевірена часом ергономіка, а також легкість та швидкість налаштування для будь-якої з платформ. З усім тим (та за численними проханнями клієнтів) відтепер виріб комплектуватиметься інструкцією з українським перекладом. При будь-яких ускладненнях - у покупця відтепер буде вірний помічник.

Не забули ми у цій поставці і про власників "ІксБоксів" версій "S" та "X". Їм точно припаде до душі цікавий та стильний варіант зарядного пристрою для їхніх геймпадів Hori Solo Charge Station (AB09-001U). Дані зарядні у компанії відрізняються від того, що в цілому пропонується на ринку. Мають цікавий варіант LED-індикації заряду та максимально наскільки це взагалі можливо - компактні. Одна ж з головних особливостей цих пристроїв - можливість заряджати геймпад без власне... самого геймпаду. Достатньо витягти з останнього акумулятор (актуально для версій геймпадів до консолей версій "S" та "X" і заряджати тільки його. Такий підхід може забезпечити додаткові ігрові години. Геймпад у вас у розпорядженні, вам просто потрібно мати додатковий акумулятор до нього. Власникам же двох геймпадів однозначно варто придивитися до подвійного варіанту: Hori Dual Charge Station (AB10-001U).

Що ж до поціновувачів портативної консолі Nintendo Switch - для них хочемо запропонувати додаткові контролери із серії Split Pad Pro, моделі: (NSW-295U). Вони кріпляться з двох різних сторін до ігрової приставки та надають гравцеві повноцінний досвід, хоча ми все ще говоримо саме про портативний геймінг. Усього компанія Hori пропонує в цій серії близько 10 максимально різних та яскравих дизайнів. Версія присвячена всесвітньо відомому герою "Пікачу" на наш погляд - одна з найвдаліших.

Це далеко не всі новинки з партії. Вже наступного тижня докладніше розповімо вам про різноманітні захисні чохли та сумки. Звичайно, від бренду Hori та для консолі Nintendo Switch. 

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор HORI в Україні