img
0
Обране

Нове надходження! Товари бренду JINX вже на складі

10 листопада 2021
Jinx_acces_623x390_ukr (1).jpg

Раді повідомити про нове надходження продукції бренду JINX на наш склад.

Серед новинок JINX: асесуари, футболки та худі за найпопулярнішими ігровими серіями сучасності (Cyberpunk 2077, Diablo 4) та минулих років (World of WarCraft). Доступні дизайни на будь-який смак та рівень сміливості. Особливо це стосується футболок серії CyberPunk. Яскраві логотипи та грубі заклики – це якраз про неї.

Jinx_acces_623x390.jpg

Червоний чи чорний?

Незвичайна модель шапки від JINX здивує та порадує шанувальників Cyberpunk.
Тепла червоно-чорна шапка для сезону весна/осінь за мотивами популярної гри Cyberpunk 2077. Має оригінальний двосторонній дизайн. За настроєм можна вибрати один з двох варіантів (чорний або червоний). З одного боку зображено логотип музичного гурту "Samurai", з іншого - символіка одного з героїв Джонні Сільверхенда. Офіційно затверджено CD Projekt RED.

3D дизайн 

Особливу увагу в цій серії радимо звернути на модель Glitch Samurai головне зображення на якій виконано у специфічному форматі 3D, переносячи нас у кіберпростір ігрового Всесвіту.

За мотивами The Witcher

Компанія JINX уважно відстежує тенденції у світі популярної культури, тому в новій поставці можна знайти товари за мотивами гучного серіалу Відьмак на сервісі Netflix: стильний металевий брелок, а також набір із трьох, не менш цікавих, металевих значків.

Говорячи про принципово нові види товарів, яких раніше не було в нашому асортименті, раді представити автентичні армійські жетони, які в самій грі належать одному з головних героїв – Джонні Сільверхенду. З таким атрибутом можна суттєво покращити свій стиль та виглядати на вулицях міста дуже стильно.

РОМСАТ офіційний партнер JINX в Україні

Представлені товари

Всього товарів: 10