img
0
Обране

Нове надходження! Товари бренду Stor вже на складі

12 січня 2022
Stor_1000x479_ua (1).jpg

Раді повідомити про нове надходження товарів для дітей бренду Stor на наш склад. Насамперед хочемо звернути увагу на "коробки для іграшок". Головне їхнє призначення - підтримання порядку та затишку в будинку. Ємності для зберігання дитячих аксесуарів допомагають перетворити прибирання іграшок на захоплююче та веселе заняття для малюка.

У цій категорії є кілька нових надходжень:

Докладніше про товари на сторінці: Коробки для іграшок

Яскраві контейнери Stor прикрашені у стилістиці улюблених комп'ютерних ігор Minecraft та Super Mario.

Stor_1000x479_ua_vnutri (1).jpg
Коробки для зберігання представлені у трьох розмірах:

  • маленький (об'єм 7 л)
  • середній (об'єм 13 л)
  • найбільший (об'єм 23 л)
Невелика вага ємностей дозволяє легко переміщувати їх навіть разом із іграшками.
Контейнери виконані із міцного пластику та мають заокруглену форму, без гострих кутів. Завдяки оригінальному дизайну та привабливому оформленню вони ідеально впишуться у будь-який інтер'єр.
Всі коробки оснащені максимально простим механізмом відкриття на кліпсах, тому прибирання можуть виконувати як дорослі, так і малюки.

Вироби Stor сертифіковані та виготовлені відповідно до міжнародних стандартів, із безпечних нетоксичних матеріалів.
У категорії "Посуд" радимо придивитися до виробу: Чашка 3D Stor Minecraft - Creeper Ceramic Dolomite - має незвичайний та об'ємний дизайн. Незважаючи на те, що ця чашка призначена для пиття, її першочергове завдання – створення цікавого антуражу у будинку.

Більш детальна інформація про нові товари на сторінці: Посуд Stor

Пляшки для води

Якщо дитина любить різноманітні активності та багато часу проводить на свіжому повітрі, або як мінімум, відвідує школу - вам будуть цікаві наступні товари у категорії "Пляшки для води":

Ємності для води мають різні дизайни та малюнки, але всі оснащені простим механізмом відкривання та виготовлені з безпечних нетоксичних матеріалів.

Спортивні моделі пляшок:

Спортивні дитячі пляшечки представлені в оригінальних дизайнах, виготовлені з безпечних для здоров'я матеріалів. З такої пляшечки малюки можуть комфортно пити, завдяки її ергономічній формі, нековзному покриттю та спеціальному фіксатору у верхній частині виробу, що перешкоджає протіканню. Пляшки мають об'єм: 400, 550 та 560 мл.

Детальніше про товари даної категорії на сторінці: Пляшки Stor

Термочашки в стилі Minecraft та Super Mario

Термочашки для кави з подвійними стінками серії Minecraft та Super Mario:

Так, можливо, кава та малюки це не найвдаліше поєднання, але не забуваємо, що в цій серії так само багато фанатів і серед дорослої аудиторії. Хоча б серед тих молодих людей, які грали в ці ігри від початку та все ще мають до цієї франшизи теплі почуття.

Такі термочашки створені із спеціального матеріалу, що зберігає улюблений напій у гарячому стані досить довго. Мають зручну захисну кришку, яку можна швидко та легко промивати після кожного використання.

Чашки та ланч-бокси

Ще один однозначно цікавий вид товарів для дитсадків та школи – це ланч-бокси та чашки:

Ланч-бокс Stor Minecraft - Multi Compartment Sandwich Box

Ланч-бокс оснащений 3 відділеннями, що забезпечують ідеальний розподіл продуктів харчування. Щільно кришкою, що закривається, зі зручною та надійною фіксацією на кліпсах. Клямки легко відкриваються і закриваються.
Виготовлений зі спеціального, безпечного для здоров'я матеріалу, що витримує легкі падіння.

Чашка Stor Minecraft - TNT, Micro Mug 350 ml

Проста пластикова чашка має кілька істотних переваг.
Це надзвичайно приваблива ціна, безпечні для здоров'я матеріали та цікавий дизайн, у вигляді одного з ігрових елементів гри Minecraft – олдскульної вибухівки.

Ще більше товарів на різну тематику від іспанського бренду Stor ви знайдете на сторінках:

РОМСАТ – офіційний партнер Stor в Україні.