img
0
Обране

Поповнення складу! Чашки від іспанського бренду Stor

25 серпня 2021
Stor_Cups_623x390_ukr.jpg

Раді повідомити, що на наш склад надійшли нові товари бренду Stor – оригінальні керамічні чашки.
Нагадаємо, що ця іспанська компанія спеціалізується на виготовленні різноманітного посуду, здебільшого – пластикового посуду для дітей.

Але сьогодні ми познайомимо вас із новою лінійкою виробів Stor – керамічними чашками, для більш дорослої аудиторії. У Stor уважно відстежують тенденції та створюють дизайн виключно з актуальними або канонічними героями. Ви будете в захваті від чашок з яскравим зображенням популярних персонажів комп’ютерних ігор, кіно та серіалів.

call of duty-stor-.jpg

Stor володіє вражаючим списком ліцензій, який дозволяє їм вільно використовувати зображення з таких популярних франшиз як: Minecraft, Back to the Future, Call of Duty, Lord of the Rings, Pokemon, Mario.

Назви, що знайомі навіть людям, доволі далеким від популярної культури, не кажучи вже про осіб, що мають до неї певне відношення.

З усіма керамічними новинками Stor ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі: "Посуд Stor".

У чашок може мінімально відрізнятися об'єм, але в середньому він буде становити близько 375 мл, чого цілком достатньо для споживання напоїв будь-якого характеру.

Оригінальні форми

Кружки мають різну форму: представлені як у класичному форматі, так й у нестандартному -  овальному. Незважаючи на ці відмінності, спільними для них усіх є наступне: лаконічний дизайн, якісна кераміка приємна на дотик та комфортне користування. 

Всі вироби сертифіковані та створені відповідно до міжнародних стандартів, з безпечних нетоксичних матеріалів.

Абсолютна більшість чашок поставляється в подарунковому й одночасно захисному пакуванні, тож такий виріб - це завжди гарний та оригінальний подарунок не тільки для себе, але й для друзів.

РОМСАТ - офіційний партнер STOR в Україні.