img
0
Обране

Велике поповнення роутерів та ретрансляторів Totolink

28 червня 2022
Велике поповнення роутерів та ретронсляторів Totolink в Romsat.ua

Wi-Fi роутери та ретранслятори Totolink

Totolink – відомий виробник Wi-Fi обладнання, виробничі потужності якого розташовані на території Китаю. У 2003 році пристрої Totolink вперше з'явились на ринку Південної Кореї та швидко захопили ринок бездоганною якістю та демократичною ціною. На зовнішні ринки продукція Totolink почала виходити у 2009 році. У 2015 році роутери Totolink з'явились в Україні, а РОМСАТ став ексклюзивним дистрибутором.

Мережеві пристрої Totolink мають широкий асортимент для побудови Wi-Fi мереж, серед яких найбільш популярними є роутери та ретранслятори.

Читайте також: GAGADGET рекомендує Totolink A3002RU v2 для стрімера-початківця 

Поповнення роутерів Totolink

Ретранслятор (репітер) Totolink EX1200T в наявності в Romsat.ua

Що таке Wi-Fi ретранслятор?

Ретранслятор або репітер Wi-Fi мережі – це допоміжний пристрій для побудови бездротової Wi-Fi мережі. Він уловлює сигнал від основного маршрутизатора (роутера) та ретранслює його далі, тим сам збільшуючи площу дії Wi-Fi мережі. Ретранслятори використовують у місцях зі слабим сигналом для його покращення. Достатньо лише придбати пристрій, увімкнути його до живлення (розетка) у зоні із низьким сигналом та налаштувати. Після цього у зоні роботи повторювача з'явиться стабільний Wi-Fi сигнал. Актуально для квартир та будинків великої площі із бетонними стінами. Пристрій не потребує зайвих проводів.

Читайте також: РОМСАТ стає ексклюзивним дистрибутором Totolink в Україні

Поповнення ретрансляторів Totolink


ROMSAT – ексклюзивний дистрибутор пристроїв Totolink в Україні.

Представлені товари

Всього товарів: 5