Зварювальний апарат SKYCOM T-308X для оптоволокна

31
травня 2019 новинка

Наш асортимент розширився компактним зварювальним апаратом SKYCOM T-308X для зварювання оптичних волокон типів SM, MM, NZ-DS, EDF, Splice on Connectors.

Зварювальний апарат SKYCOM T-308X для оптоволокна | romsat.ua

Зварювальний апарат SKYCOM T-308X

Зварювальний апарат з автоматичний розпізнаванням волокна і вирівнюванням по серцевині. Підходить для зварювання більшості типів оптичних волокон, а також зварювання пігтейлів і SC/LC/FC конекторів.

"Зварювальник" T-308X зручний для носіння та перевезення, має компактні розміри 12х12х13 см, важить 1,29 кг. Час зварювання волокна близько 7 секунд, час термоусадки 15. Cколювач в комплекті.

Компанія SKYCOM займається розробкою і виробництвом обладнання для волоконно-оптичних ліній зв'язку. Входить до ТОП-3 виробників зварювальних апаратів для оптичного волокна і супутнього обладнання в Китаї.

Типи зварювальних волокон

Одномод SM (G.652/657), многомод MM (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655)

Раніше: РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор SKYCOM в Україні

Особливості T-308X

  • Компактний і легкий (вміщується на долоні)
  • Автоматичне розпізнавання волокна
  • Зварювання FTTH кабелів, пігтейлів і SC/LC/FC конекторів, термоусадка
  • Режими роботи: повністю автоматичний, напівавтоматичний, ручний
  • 50 попередньо заводських режимів зварювання
  • До 180 циклів зварювання з термоусадкой від одного заряду акумулятора
  • Ресурс електродів 4000 зварювань
  • Великий кольоровий ЖК екран 4,3 дюйма
  • Підтримує мови: RU, EN, FR, PT, ES, ZH
  • Чітке зображення завдяки збільшенню - 520Х
  • 3 роки гарантія від виробника

Зварювальний апарат SKYCOM T-308X відмінне бюджетне рішення для використання в міських мережах, мережах доступу, PON/FTTx і СКС.

Вже у продажу!

Портативний зварювальний апарат SKYCOM T-308X

Портативний зварювальний апарат T-308X з автоматичний розпізнаванням волокна і вирівнюванням по серцевині. Підходить для зварювання більшості типів оптичних волокон, а також зварювання пігтейлів і SC/LC/FC конекторів.

рейтинг

Теги: SKYCOM