Новинка! Медіаконвертери від Optolink

03
червня 2020 новинка

optolink_623x390_ua.png

OPTOLINK M1-FE-20

Бренд Optolink, який відомий високою якістю та доступними цінами, тепер пропонує медіаконвертери. Дана модель слугує для перетворення електричних сигналів 10Base-T і 100Base-TX Ethernet в світлові, стандарту 100Base-FX. Підтримує технологію WDM, що дозволяє передавати і отримувати сигнали по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

Основні характеристики

  • Тип волокна: Singlemode
  • Тип конектора: SC
  • Порти: SC/RJ-45
  • M1-FE-20B: Tx 1550/1310 нм 
  • М1-FE-20A: Tx 1310/1550 нм

Optolink – виробник професійного обладнання для побудови високошвидкісних телекомунікаційних мереж

B2B-портал 
Актуальні позиції і ціни доступні на В2В-порталі: b2b.romsat.ua. Необхідна реєстрація

РОМСАТ - ексклюзивний представник Optolink в Україні


Теги: optolink